BEYKENTLİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERE PLAKET

admin

DSC_8818

2013-SBS Sınavında başarılı olan Beykent’li öğrencilere törenle plaketleri verildi. Beykent Koleji 5 yıl üst üste okullar bazında Edirne birincisi oldu.

Okulda  yapılan Plaket törenine Beykent Kurumları Kurucu Temsilcisi Fatma Günal Okul Müdürü Halil Altuğ öğretmenler ile ödül alan öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Kurum Temsilcisi Günal “Beş yıldan bu yana birlikteyiz sizleri ana sınıfından bu yana okutuyoruz.

Demek ki, eğitimde uzun süre birliktelik öğrencilerin başarılı olmasında büyük etken oluyor. Burada neşeli olduğunuza, stres yapmadan burada bulunduğunuza göre, okulumuzda mutlu olduğunuzu düşünüyorum.

DSC_8795

 

DSC_8798


AİLE, ÖĞRETMEN İŞBİRLİĞİ BAŞARIDA ETKEN OLDU

Anne ve babalarınız, öğretmenlerinizin sizleri bu başarılarınızda iyi yönlendirdiğini, başarıda  en büyük etken olduğunu düşünüyorum. Bu başarılarınız sayesinde bizler de heyecanlanıyoruz,mutlu oluyoruz. Sizleri bu başarılarınız nedeniyle candan kutluyorum.

İnşallah bu tür başarılar daha çok yaşarsınız. Kariyeriniz hep başarı ile noktalanır. Hepinizi gönülden kutluyor ve öpüyorum” dedi

SBS Sınavında Edirne Genelinde ilk 55’e giren  ve  plaket alan öğrenciler şöyle: Musacan Berber, Berkut Gökmen, Övgü Güneş Varlık, Göksu Tartar, Ahmet Cem Alemdar, plaketlerini aldı Plaket almaya hak  kazanan il dışında olduğu için törene katılamayan  diğer öğrenciler şunlar: Tümerkan Aytop, Evrim Söylem Duranlar, Dağhan Deniz Yalın, Ege Şeker, Günseli Algün, Ayça Evci, Gülhan Cansu Şen,  Berkay Evci, Aydın Şekitmez Uğurcan İnceli, Batuhan Arda, İlgen Şeren, hasan Kubilay Balcı, Miraç Özkara, Osman Barış Çelik, Tuna Okumuş, Efe Çeliker.

 

 

 

 94 total views,  2 views today

Next Post

GÜNAL “EN MODERN EĞİTİM BEYKENT’TE”

Beykent okulları  projeleri konusunda açıklama yapan  Beykent  Eğitim   Kurumları Temsilcisi Fatma Günal,Beykent’te okuyan öğrencilerin Yurt dışında okulları ziyaret etme imkanının olduğunu öğretmenlerin de yurt dışına giderek eğitimi paylaştıklarını  belirtti” Günal şunları kaydetti” Bugün  eğitimde Avrupa “Comanius” Projeleri adında  Ülkemizde  değişik projeler uygulanmaktadır. Biz Beykent Okulları olarak “Comanius” projeleri açılmadan önce  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp