Beykentli Minikler, Kendilerini İfade Ediyor

admin

Özel Edirne Beykent İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri Kendimizi İfade Etme Yollarımız temasının içeriği olan düşünceleri, duyguları, doğayı, kültürü, inançları, değerleri keşfetme ve ifade etme yollarını sorgulama, yaratıcılığını geliştirme ve yaratıcılığından zevk duymaktır.

beykent koleji3

Temanın ana fikri olan sanat aracılığıyla insanlar, insan olarak benzersizliklerini ortaya koymak için farklı ifade biçimlerinden yararlanır kavramından yola çıktılar. Öğrencilerimiz sonuç etkinliğinde sanatın çeşitli dallarından dans, pandomim, kukla gösterileri, müzik gösterileriyle, duygu ve düşüncelerini sunarak yapmış oldukları etkinliklerin mutluluğunu yaşadılar.

beykent koleji2 beykent koleji2kpk
beykent koleji4

 

 199 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’deki toplam motorlu kara taşıtı sayısı 128.159

Bölge Müdürü Erdinç SANCAK yaptığı açıklamada; Türkiye İstatistik Kurumu Edirne Bölge Müdürlüğü 2013 yılı Kasım ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistiklerinden “Edirne ili, trafiğe kayıtlı bulunan motorlu kara taşıtları” konusunda istatistiki bilgileri şöyle a.ıkladı;   2013 yılı Kasım ayı sonu itibariyle Edirne’deki toplam motorlu kara taşıtı sayısı 128 159’ dur.   2013 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp