Beykentli Miniklerin Okuma Bayramı Sevinci

admin

Dört ay önce harfleri tanımıyordum henüz

Bugün rahat ve çabuk gerçeği okuyoruz.

Bilginin ışığında yok oluyor karanlık

Atatürk’ün adını yazıyorum ben artık

beykent koleji okuma bayramı

Özel Edirne Beykent İlkokulu 1. sınıf öğrencileri ilk dönemin sonunda geçtikleri okuryazarlığın sembolü olan “Okuma Bayramı”nı bugün ailelerinin de katıldığı muhteşem bir törenle gerçekleştirdiler.

beykent koleji okuma bayramı (3)beykent koleji okuma bayramı (4)

Öğretmenleri Gülay Şenveli ve Sinem Amaş önderliğinde hazırladıkları, Okul Müdürü Özkan Birer’in açılış konuşması ile başlayan törende küçük öğrenciler şiirler okudular, şarkılar söylediler. Dört ay boyunca yaptıkları okuma yazma yolculuğunu anlatan film ile çalışmalarını aileleriyle paylaştılar.

beykent koleji okuma bayramı (1)

Tören sonunda, emeklerinin ödülü olan okuma belgeleri ve madalyalarını sevinçle aldılar. Okuma yazmayı öğrenme ile başlayan başarı yolculuğunu daima yeni başarılarla süsleyeceklerini bugünden kanıtlayan minik öğrencilerin mutlu günü yapılan kokteyl ile sona erdi.

beykent koleji okuma bayramıkpk

 

 

 

 

 114 total views,  2 views today

Next Post

HALK MECLİS ÜYELERİNİ TANIMAK İSTİYOR

30 Martta yapılacak belediye ve il genel meclisi seçiminde partilerin aday gösterdikleri belediye ve il genel meclisi üyelerini halk tanımak istiyor. Bu konuda talebini ileten vatandaşlar. Belediye meclis ve il genel meclis üyelerinin isimleri bazı gazetelerde yayımlandı. Bunları yeterli görmüyoruz. Belediye’de ve İl Genel Meclisinde önemli görevler üstlenecek bu adayları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp