Beykentli Miniklerin Okuma Sevinci

admin

Hayat boyu devam eden bir süreç olan okuma- yazma, çocuğun yaşamında önemli bir yer tutar. Edirne Beykent Koleji’nde öğrenciler, okuma yazma becerisinin geliştirilmesi ve sosyal hayatta bu beceriyi etkili bir şekilde kullanmak için şarkılar, oyunlar ve boyamalarla yaptıkları etkinliklerin meyvesini aldılar.

“Yaparak ve yaşayarak öğrenme” yaklaşımı ile okuma ve yazmayı öğrenen Beykentli minikler, bu mutlulukta büyük payı olan öğretmenleri ve aileleri karşısında heyecan ve coşkuyla şiirler okuyup şarkılar söyleyerek okumayı öğrenmenin sevincini paylaştılar.

Etkinliği izlerken duygulanan veliler, “Çocuklarımızın eğitim öğretim hayatındaki ilk zorluğu başarı ile geçmesinin gururunu yaşadık” dediler.

Okul Müdürü Halil Altuğ tarafından 1-A ve 1-B sınıfı öğrencilerine okuma belgeleri verilirken etkinlik sonunda yapılan kutlama görülmeye değerdi.DSC01895

 62 total views,  2 views today

Next Post

Polis Kasksız Sürücülere Göz Açtırmıyor

Edirne’de emniyet ekipleri tescilsiz ve ruhsatsız motosikletlerle kask kullanmayan sürücülerin peşine düştü. Edirne genelinde birçok noktada kontrollerini sıklaştıran ekipler, kask kullanmayan motosiklet sürücülerine yönelik denetimlerini sürdürüyor. Havaların giderek ısınması sonucu motosiklet kullanan sürücü sayısında artış yaşaması üzerine harekete geçen Edirne polisi, sürücülerin olası bir kazaya yol açmaması için şehrin çeşitli […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp