Beykent’li Miniklerinden Örnek Davranış

admin

Öğrencilerini hedeflerine kendi okullarında ,  Anaokulundan başlayıp, üniversiteye kadar ulaştıran Beykent Eğitim Kurumları, eğitimdeki yenilikleri ve uygulamalarıyla Edirne’de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Eğitimin temel taşları olan Beykent Anaokulu öğrencileri, uyguladıkları sosyal sorumluluk projeleriyle de büyüklerine şimdiden adeta örnek davranış sergilemiş bile..

Beykent Koleji Anaokulu öğretmenlerinden Şebnem SOLAKKEN gazetemize yaptığı açıklamada;

“ Beykent Anaokulu Minik Kalpler grubu 5. tema etkinlikleri kapsamında kurmuş oldukları Doğa kulübü ve Anaokulu küçük grup EKO-TİM üyeleri ile “Oyun Alanlarımız Temiz Olsun” projesi gerçekleştirdi. Proje kapsamında Minik Kalpler grubu Beykent Anaokulu bahçesindeki çöpleri toplayarak diğer sınıflara örnek bir davranış gösterdiler. Minik Kalpler grubu eğitim hayatının ilk yıllarından itibaren çevresine karşı duyarlı davranışlar sergiliyor.  DOĞA DOSTU MİNİK KALPLER grubu öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Miniklerden “KAHVALTIYA GİDİYORUM” Etkinliği

 

Beykent Anaokulu Öğrencilerinin sosyal etkinliklerine de gerekli önemi okul olarak, Eğitim hayatının ilk yıllarından itibaren verdiklerini ifade eden Solakken;

Okul olarak soysal etkinliklerimiz devam ediyor. Yine  Beykent Anaokulu küçük grup öğrencileri 3. PYP teması etkinlikleri  kapsamında kurmuş oldukları kulüplerden yemek kulübü ve gezi kulübü ile birlikte Kahvaltı organizasyonu düzenledi. Öğrenciler o sabah okula büyük bir heyecan içinde geldiler. Karaağaçta kahvaltı salonuna giderek açık havada kahvaltılarını ettikten sonra oyun alanında arkadaşları ile birlikte eğlenceli zaman geçirdiler.  Bu tür eğitici etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

 148 total views,  2 views today

Next Post

Vali Duruer Vakıflar Bölge Müdürünü Makamına Kabul Etmedi

Vakıflar Haftası tüm yurtta olduğu gibi Edirne’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Hafta nedeniyle Atatürk anıtında düzenlenen törene Edirne Valiliği ve Edirne Belediyesinden hiçbir yetkili katılmadı. Anıttaki törenin ardından Vakıflar Bölge Müdürü Hayati Binler’i, Edirne Valisi Hasan Duruer, “Vakıfların eserini koruyamayan Vakıflar Müdürünü kabul etmiyorum” diyerek reddetti. Vali Duruer ayrıca Vakıflardan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp