Beykentli öğrenciler kitap fuarı’ nda

admin

Her yıl daha fazla yayınevi ve yazarın katılımıyla tanınan ve büyüyen Edirne Kitap Fuarı’na Özel Edirne Beykent Ortaokulu öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. KİPA AVM’ de 05-14 Ekim 2018 tarihleri arasında bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlikte, Beykentliler çok sayıda ünlü yazar ile tanışırken, birbirinden güzel kitapları da inceleme fırsatı buldular.

5, 6, 7 ve 8. Sınıfların katılımıyla gerçekleşen ziyaretten mutlu bir şekilde ayrıldıklarını belirten Beykent öğrencileri, önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan fuarı şimdiden sabırsızlıkla beklediklerini söylediler.

Kurumdan yapılan açıklama, okuma alışkanlığının gelişmesinde ilk elden somut yaşantıların ne derece etkili olduğuna dikkat çekilirken bu anlamda bu organizasyonu düzenleyip çocuklarımıza bu imkanı yaratan tüm yetkililere kurum adına teşekkür edildiği bildirildi.

 102 total views,  2 views today

Next Post

PAHA BİÇİLEMEZ BİR HAZİNEM VAR BENİM

  PAHA BİÇİLEMEZ BİR HAZİNEM VAR BENİM   Çocuklar ailelerinin yansımasıdır. Onlar sizleri bizleri aynalar. Kitap okunmayan bir evde çocuğun kitap ile ilgilenmesi gerçekten mucize gibidir. Her birimiz birbirimizden çok şey öğreniriz. Çocuk da olsa bizlere bir şeyler öğretir. Görev dolayısıyla bulunduğumuz Van ilinin küçük bir köyünde ailesine okuma alışkanlığını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp