BEYKENTLİ ÖĞRENCİLERDEN COŞKULU “MEZUNİYET BALOSU”

admin

 

 IMG_3984 (2)

Beykent Okulları 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi mezunlarını,               12 Haziran tarihinde yapılan görkemli Mezuniyet törenin ardından, 19 Haziran 2013 tarihinde Arda Turistik Tesisleri’nde düzenlenen “Mezuniyet Balosu” ile yeni bir yaşama doğru uğurladı.

 

Bilgiyi elde eden, üreten ve paylaşmayı bilen, yaşadığı çağın değerlerini benimseyip onlara yön vermeye çalışan ve çağdaş bireyler yetiştirmeyi ilke edinen Beykent Okulları tarafından organize edilen ve anaokulundan liseye on üç yıl boyunca Beykent Ailesi’nde öğrenim gören öğrenciler Burak Kadir Aykul ve Selin Balkanlı’nın sunumunu yaptığı programda, mezun olan öğrenciler aileleri ve öğretmenleri ile gönüllerince eğlendi.

Programda mezun olan öğrencilere, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Halil Altuğ, Anadolu ve Fen Lisesi Okul Müdürü Bahattin Erel ve Müdür Yardımcıları tarafından hediyeleri takdim edildi.

Yapılan açıklamada; Beykent Okulları’nın evrensel eğitim ve öğretim ilkeleri doğrultusunda bilgi temelli bir toplum için değişmeyi sağlayacak millî ve manevî değerlerle donanmış kuşaklar yetiştirerek bilgi ve becerinin toplumsal refaha dönüşmesine daima öncülük edeceği belirtildi.

 140 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE ARAZİLERİ TOPLULAŞIYOR

AKP Edirne Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Suiçmez, “Edirne’de 35 Bin Hektar araziyi toplulaştırdık” dedi. Suiçmez, Tarım İl Müdürlüğü ile hükümetin ortaklaşa yürüttüğü 5 yıllık ‘Tarım Reformu Projesi’ kapsamında Edirne için elinden gelen tüm çalışmaları esirgemeden yaptıklarını belirtti. Edirne merkez ve ilçelerde 35 bin 715 hektar alanda toplulaştırma yaptıklarını belirten Suiçmez, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp