Beykent’li Öğrencilerden Gürkan’a “Cumhuriyet’’ Ziyareti

admin

Özel Edirne Beykent öğrencileri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ettiler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamına ziyaret eden Beykent’li öğrenciler Belediye başkanının Cumhuriyet Bayramı’nı kutladılar. Öğrencilerin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Gürkan, öğrencilere Mustafa Kemal Atatürk’ün “NUTUK” isimli kitabını hediye etti.

Beykent’li öğrenciler Gürkan’la  ‘’Atatürk ve Cumhuriyet’’ konulu bir söyleşi gerçekleştirdiler. Cumhuriyetin anlamını, bizim için neler ifade ettiğini, bize kazandırdıklarını, Atatürk’ün eşsiz bir lider oluşunu ve ülkemiz için önemini Belediye Başkanı Gürkan’dan dinleyen öğrenciler önemli bir deneyim kazandı.

Aynı zamanda daha önce bir eğitimci olan Belediye Başkanı Gürkan Öğrencilerle yakından ilgilenip onlara şeker ve çikolata ikram etti.  Özel Edirne Beykent öğrencileri Cumhuriyet ve Atatürk’e sahip çıkacaklarını gösterdiler.

Öğrenciler Daha sonra Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Edirne’ye geldiğinde kaldığı “ATAÜRÜK ODASI”nı ziyaret etti.

 

 

 

 148 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Edirne Belediyesi, araç filosunu güçlendirdi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın göreve gelmesiyle birlikte hizmete alınan 32 araçla birlikte araç sayısı 141’e ulaştı. Gürkan, en son alınan ve geniş yolları açmakta kullanılan Paletli Ekskavatörü (kato) kullanarak, yeni alınan araçların tanıtımını gerçekleştirdi.   3 YILDA 32 ARAÇ Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp