Beykentli Üniversite Adaylarina Müjde

admin

     beykent

Bünyesine geçtiğimiz yıl katılan Doğuş Üniversitesi ile birlikte eğitime yaptığı yatırımları arttıran Beykent Okulları, verdiği burslarla öğrenciler için iyi bir tercih olmaya devam ediyor.

Beykent Üniversitesi’nde, Beykent Okulları mezunlarına yönelik sağlanan bursların bu yıldan itibaren, Doğuş Üniversitesi için de geçerli olacağı bildirildi.

Beykent Okulları Kurucu Temsilcisi Fatma GÜNAL, yaptığı açıklamada; Beykent İlkokulu, Ortaokulu ve Liselerinde 3 yıl okuyan öğrencilere %10, 6 yıl okuyan öğrencilere %20, 8 ve daha fazla yıl okuyan öğrencilere  %25 oranında sağlanan bursların Doğuş Üniversitesi için de geçerli olacağını söyledi.

Bu bursların, anaokulundan üniversiteye kadar süren eğitim maratonunda, öğrencilerini,  bir takım olma ve işbirliği bilinciyle taşıyan Beykent Okulları’nda, öğrencilerin, kesintisiz bir şekilde okumaları için iyi bir destek olacağını söyleyen, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi Kadir Burak AYKUL, Doğuş Üniversitesi’nin de bu uygulamaya girmesinin pek çok arkadaşı için çok iyi haber olacağını söyledi.

 

 

 11 total views,  2 views today

Next Post

Yorulmaz, “ Alpullu Şeker Fabrikası Kapatılmamalı”

Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, Üretimi durdurulan Alpullu Şeker Fabrikası Trakya ekonomisine yıllık 60 milyon TL katma değer sağladığını. Fabrikanın üretimi durdurmasının sadece sektör çalışanlarına değil, Trakya halkına da büyük darbe vurduğunu belirterek şunları kaydetti, “.Bir kez daha rakamları inceleyecek olursak 2002 yılında yaklaşık 341 bin ton Şeker Pancarının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp