Beykentliler’ den örnek davranış

admin

Edirne Beykent Koleji 5. sınıf öğrencileri; Kent Ormanı’ nda Toplum Hizmeti kapsamında toplumda çevre bilincinin gelişmesine yönelik çevre temizliği yaptılar. Bu anlamlı projeyle ormandaki önemli bir alanı temizleyen Beykentliler, temizlik sonrası Edirne Belediyesinin çocuklar için hazırladığı zorlu sportif parkurlarda heyecanlı yarışmalar, halı saha turnuvası, yakan top, badminton müsabakaları gibi etkinlikler ile güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Okul müdürü Kadri Güvenç, yaptığı açıklamada Edirne’ nin köklü bir eğitim kurumu olan Beykent’ in öğretime verdiği önem kadar sanata, spora ve toplumsal projelere de değer vermeye ve katkı sunmaya devam edeceğini iletti.

 79 total views,  2 views today

Next Post

Av. Sinan Tekin; Edirne nimetin kıymetini bilmeli!

Son zamanlarda Türkiye’de ekonomik kriz yaşandığına dikkat çeken Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Av. Sinan Tekin,“İşler azalıyor. Gelirler düşüyor. Dükkânlar kapanıyor. İşten çıkarmalar başladı.  Edirne’de ise Bulgaristan ve Yunanistan’dan gelen misafirler sayesinde ekonomik canlılık yaşanıyor. Ancak Edirne bu nimetin kıymetini bilmeli” uyarısında bulundu. Tekin, devamla; Bu kadar turist gelirken yapılması […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp