Beykent’te hızlı okuma seminerleri

admin

Trakya Kariyer Hızlı Okuma Kursu ve Beykent Okulları iş birliği ile Özel Edirne Beykent Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerine “Hızlı Okuma semineri” verildi.

Hızlı Okuma Teknikleri Uzmanı Muradiye Akcan tarafından verilen seminerde öğrencilere ders çalışma teknikleri, doğru ders çalışmanın önemi, hızlı okumanın ders çalışmadaki yeri, hızlı ve anlamlı okumanın önemi anlatıldı.

BEYKENT KOLEJİ (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm öğrencilerin okuma hızı ve algılama düzeyleri ölçülerek, öğrencilerin bir dakikada okudukları kelime sayısını ve algılama düzeylerini görmeleri sağlandı. Bu çalışmalar ile öğrenciler kitap okumanın ve sınavlarda zamanı etkin kullanmanın önemini kavradılar.

Bu tür seminerlerin süreceğini belirten okul müdürü Bahattin Erel, farkındalık oluşturan bu çalışmalarla öğrencilerin sınavlara hazırlıkta rakiplerinden önde olmak için daha çok kitap okumaları ve egzersiz yapmaları gerektiğini söyledi.

BEYKENT KOLEJİ (2)

 189 total views,  2 views today

Next Post

Emniyet Müdürü'nden ETSO'ya iade-i ziyaret

Edirne  Emniyet Müdürü  Armağan Adnan Erdoğan iade-i ziyaretler kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi  Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’u  makamında ziyaret etti.               Ziyaretten dolayı Emniyet Müdürü Erdoğan’a teşekkür eden Zıpkınkurt: “İl Emniyet Müdürümüze görevlerinde bir kez daha başarılar diliyorum. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Edirne’nin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp