Beykent’te Kepler Havaya Atıldı

admin

Uzun ve zorlu bir eğitim sürecinin sonunda 5 Haziran Perşembe gecesi Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvar Salonu’nda Beykent Okulları öğrencileri mezuniyet coşkusu yaşadı.

beykent koleji mezuniyet (5)

Mezuniyet programı, mezun olacak öğrencilerin takdimiyle başladı ve Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Özel Edirne Beykent Fen Lisesi velilerinden Esma GÜNDOĞDU’nun tüm konukları duygulandıran konuşmasıyla devam etti.

beykent koleji mezuniyet (3)

Özel Edirne Beykent Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin EREL, öğrencilere, velilere ve öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada köklü bir geçmişi olan ve bilimsel temel ilkelerin ışığında; uygun fiziksel koşullarla iyi bir teknolojik alt yapı ve kaliteli bir eğitim programının desteği ile güçlü bir akademik kadro tarafından eğitilen öğrencilere başarılar diledi. İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özkan BİRER konuşmasında Beykent Okulları’nda Atatürk ilke ve devrimlerine saygılı yetişen öğrencilerin ileriki hayatlarında da daima başarılı olacağını vurguladı.

beykent koleji mezuniyet

Kırk iki lise, otuz ortaokul öğrencisinin mezun olduğu ve okul birincilerinin takdimi ve onların konuşmaları ile devam eden programda okul birincisi öğrenciler, Fen Lisesi’nde Yağmur AŞÇI ve Anadolu Lisesi’nde Yelda ÖZTÜRK olarak açıklandı. TEOG sınavı sonuçlarının henüz açıklanmamış olması sebebiyle ortaokul birincisi henüz belli olmadığı için okul birinciliğine aday öğrenciler Göksu İNAN, Orhun COŞKUN, Lara KILIÇ olarak açıklandı.

Sosyal ve sportif etkinliklerin sembolü flama ve akademik başarının sembolü olan meşale devir teslim töreni ile devam eden programda, mezun olan öğrencilere aileleri ve öğretmenleri eşliğinde fotoğraflarının bulunduğu kristallerin verilmesi, “Beykent Mezuniyet Andı”nın okunması ve ardından atılan keplerle mezuniyet coşkusu doruk noktasına ulaştı.


beykent koleji mezuniyet (1) beykent koleji mezuniyet (2)
beykent koleji mezuniyet (4)

 

 

 250 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti'nin Yeni İl Başkanı Kim Olcak..! Yeni Favori Belli oldu

AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve’nin görevinden istifa etmesinin ardından, atanacak il başkanının belirlenmesi süreci devam ederken, Edirne İl Başkanlığı için farklı isimler zikrediliyor. İl Başkanlığı için mevcut isimlerin içerisinden Tuna Bekleviç, Osman Hatipler, Mehmet Eren ve Aziz Akpınar’ın ismi başkanlık için öne çıkıyor. AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp