BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ

admin

Öğrencilerin kültürel ve edebi gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Edirne Beykent Okullarında kitap okuma etkinliği çerçevesinde söyleyişi günleri başladı. 12 Mart 2014 tarihinde Edirne Beykent Okulları 10. sınıf öğrencileriyle Ahmet Ümit’in “Bab-ı Esrar” adlı kitabı üzerine 13 Mart 2014 tarihinde ise Hazırlık sınıfı öğrencileriyle ise Buket Uzuner’in “Uzun Beyaz Bulut Gelibolu” adlı kitabı üzerine söyleyişi düzenlendi.

BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ (2)

Öğrenciler, kitap ve yazar hakkında konuşarak hem kendilerini ifade etme şansını yakalayıp hem de değişik düşüncelerden faydalanarak kitaplara daha farklı bir pencereden bakma fırsatını yakaladı.

Öğrencilerin iletişim kurma ve kendini ifade etme becerilerini geliştirip onları edebiyata yönlendiren bu etkinliğe 9. ve 11. sınıfların kitap söyleşileriyle devam edileceği bildirildi.

BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ (1)
BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ (3) BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ (4) BEYKENT’TE KİTAP SÖYLEYİŞİLERİ (5)

 

 107 total views,  5 views today

Next Post

Ali Soydan: “Bu acı felaket, milletimizi yasa boğdu”

Balkan Basın Birliği Genel Başkanı ve Balkan Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Soydan, Manisa’nın Soma ilçesindeki maden ocağında trafo patlaması sonucu çıkan yangında hayatlarını kaybeden işçiler için başsağlığı mesajı yayımladı. Ali Soydan, yayımladığı mesajda,  yaklaşık 3 bin kişinin çalıştığı Soma Maden ocağında dün saat 15.30 sıralarında trafo patlaması sonucu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp