Beykent’te “Kızılay” Çadırı Kuruldu

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Her yıl 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanmakta olan Kızılay Haftası dolayısıyla Kızılay Kurumu’nun Edirne şubesi tarafından, Kızılay Kurumu’nun amaç ve faaliyetlerinin öğrencilere aktarılması adına okul bahçesinde Kızılay Çadırı kuruldu.

beykent_koleji_kızılay_çadırı

Kızılay Kurumu’nun Afet yönetimi, Aş evi ve Kan bağışı adlı 3 başlık altında toplamış olduğu tüm işleyiş ve faaliyetleri hakkında görevlilerce öğrenciler bilgilendirildi. Etkinlik kapsamında öğrenciler merak ettikleri sorulara cevap buldular. Ayrıca pek çok Beykent’li öğrenci ”2868” mesaj hattına boş mesaj göndererek Kızılay Kurumu’na 5 lira bağışta bulundu.


beykent_koleji_kızılay_çadırı (1) beykent_koleji_kızılay_çadırı (2) beykent_koleji_kızılay_çadırı (3) beykent_koleji_kızılay_çadırı (4) beykent_koleji_kızılay_çadırı (5) beykent_koleji_kızılay_çadırı (6)

 

 199 total views,  2 views today

Next Post

Ülkemizde İlk Matbaa Edirne’de Kurulmuş

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Radyo Su’ da yayınlanan Edirne Belediyesi’nin Tanıyalım programında konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Dr Ertuğrul Tanrıkulu Halaç semtinde bulunan Rahmi Koç Müzesindeki belgelerde Osmanlı devletinde ilk matbaanın 1554 yılında Edirne’de Endülüs Yahudileri tarafından açıldığını söyledi. Tanrıkulu, Edirne’nin çok önemli bir turizm […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp