Beykent’te “Nazım Hikmet Şiir Dinletisi”

admin

Beykent’te “Nazım Hikmet Şiir Dinletisi”

“100 Temel Eser Yazarlarını Anma” etkinlikleri kapsamında Özel Edirne Beykent Okulları tarafından “Nazım Hikmet’i Anma” programı düzenlendi. Program kapsamında “Nazım Hikmet Şiir Dinletisi” gerçekleştirildi. Özel Edirne Beykent Ortaokulu ve Özel Edirne Beykent Lisesi öğrencileri Nazım Hikmet’in ölümsüz şiirlerinden bir seçkiyi izleyicilerle paylaştı. Ulusal ve uluslararası alanda tanınan ve “Mavi Gözlü Dev” olarak bilinen Nazım Hikmet’in şiirleri, müziğin eşsiz ahenk ve ezgisiyle buluştu. İzleyicilerden tam not alan şiir dinletisi sayesinde; Nazım Hikmet’in hayatı, edebi kişiliği ve sanat anlayışının şiirlerinde nasıl vücut bulduğu anlatıldı.

nazım hikmet şiir dinletisi nazım hikmet şiir dinletisi (1) nazım hikmet şiir dinletisi (2) nazım hikmet şiir dinletisi (3) nazım hikmet şiir dinletisi (4)

 131 total views,  2 views today

Next Post

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI

Edirne Kamu Hastaneleri birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İlhan Açıkgöz 10 ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “ Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan basın, demokrasinin gelişip güçlenmesinde vazgeçilmez bir yere sahiptir. Zamanlayarışarak zor şartlarda tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde,mesai mefhumugütmeden mesleklerini icra eden fedakâr basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp