Beykent’ten Bir Başarı Örneği Daha

admin

Beş yıldır üst üste puan ortalamasına göre SBS il birincisi olan Özel Edirne Beykent Ortaokulu öğrencileri bu yıl da TEOG sınavında büyük bir başarıya imza attı.

BEYKENT

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan TEOG sınavı sonuçlarına göre Beykent’li öğrenciler Ağırlıklandırılmış Ortak Sınav Puan(AOSP) ortalaması 611,2461 ve Yerleştirmeye Esas Puan(YEP) ortalaması 445,8843 ile liselere öğrenci yerleştirmede başarısını bir kez daha kanıtladı. Okul Müdürü Özkan Birer yaptığı açıklamada“Bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi öğrenci ve öğretmenlerimizin öz verili çalışmaları sonucunda TEOG sınavlarında üstün bir başarı elde ettik. Sınava giren 30 öğrencimizden, biri 497,1402 olmak üzere beş tanesi 491 ve üzeri puan aldılar. Bireysel başarılarımızın yanı sıra puan ortalamalarımız dikkate alındığında kitlesel olarak da tüm öğrencilerimiz iyi sonuçlar aldılar. Beş yıldır sürdürdüğümüz SBS il şampiyonluğunun bir tesadüf olmadığını kanıtladık. Bu başarıya imza atan deneyimli ve uzman öğretmen arkadaşlarımı, her konuda bize destek olan velilerimizi, yılmadan çalışarak bu mutluluğu bize yaşatan öğrencilerimizi en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

BEYKENT (1)

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

BOŞ VER YAV!

Başımız sıkıştığında bir açmaza girdiğimizde çaremiz tükendiğinde, daha fazla üzülmemek, kahrolmamak için bölgesel şive ile genellikle ” boş ver yav” sözcüğünü kullanırız. Bu   bir rahatlama bir teselli sözüdür. Bölgemizde uzun yıllar kullanılmış halk arasında önemini korumuş bir sözcük. Ben de günlük yaşamımda başım sıkıştığında içim bunaldığında, sonuçsuz sorunlar gündeme geldiğinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp