Beykent’ten Değerler Eğitimi Projesi’ne Uzman Daveti

admin

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda iki yıldır yürütülen Değerler Eğitimi Projesi’ne Edirne Beykent Okulları destek vermeye devam ediyor. Her ay bir değerin belirlendiği ve değer çerçevesinde etkinliklerin düzenlendiği projenin bu ayki değeri “Adalet”ti.

Beykent koleji Değerler Eğitimi Projesi (1)

Edirne Beykent Okulları’nın, Türkçe-Yabancı Diller-Rehberlik Bölümlerinin ortaklaşa düzenledikleri, Edirne Barosu avukatlarından Av. Suzan AKAN’ ın, adalet kavramı üzerine konuşma yapıp soruları yanıtladığı etkinlikte, öğrenciler, adalet kavramı ve bununla ilgili çocuk hakları konusunda okullarına gelen uzmandan bilgi aldılar. Öğrenciler, etkinliğin soru-cevap bölümünde okullarına gelen uzmanı soru yağmuruna tutarken adalet ve çocuk hakları konusunda akıllarındaki soru işaretlerini kaldırmış oldular.

Beykent koleji Değerler Eğitimi Projesi (2)

Kurumdan yapılan açıklamada; Değerler Eğitimi Projesi’nin önemine dikkat çekilirken öğrencilerin bu proje kapsamında verilen tüm değerleri özümsemeleri için bu ve buna benzer etkinliklerin önümüzdeki aylarda da süreceği dile getirildi.

Beykent koleji Değerler Eğitimi Projesi

Beykent koleji Değerler Eğitimi Projesikpk

 

 

 350 total views,  2 views today

Next Post

“EDİRNE’de Su Potansiyelimiz ve Kuraklık” konusu RADYO SU’da Canlı yayında tartışılacak

Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri YALIN’ın sunacağı ve Makine Yüksek Mühendisi Hüseyin Erkin’in konuk olarak katılacağı “EDİRNE’de Su Potansiyelimiz ve Kuraklık” programını Cuma günü saat: 11:00’de 92,2 mhz RADYO SU’dan canlı olarak dinleyebilir ve www.radyosu.com.tr/ adresinden de görüntülü olarak izleyebilirsiniz.  Makine Yüksek Mühendisi Hüseyin ERKİN Cuma günü saat: 11:00’de RADYO SU’da canlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp