Bezbaş “Parti üyelerimiz en iyi adayı seçecektir”

admin

CHP Edirne milletvekili aday adayı Mustafa Bezbaş Radyo-Su’da katıldığı  yerel gündem programında parti üyelerinin  herhangi bir yan etkiden etkilenerek oy vermelerine ihtimal vermediğini  sandık başına gittiklerinde CHP’yi Ankara’da en iyi şekilde temsil edecek, bölge sorunlarına sonuna kadar sahip çıkacak adaylara oy vereceklerini  söyledi.

MUSTAFA BEZBAŞ (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programda konuşan Bezbaş; “ hafta sonunda  parti üyelerimiz verecekleri oyları ile  önümüzdeki dört yıl Edirne’yi  temsil edecek milletvekillerini seçecek. Bu kendileri açısından önemli bir seçim. Bu seçimde verecekleri oyları ile Ankara’da koltuğunda oturup bölgenin sorunlarını yeterince duyurmayan, partinin kararlarını hiçe sayan,ortak eylemlerine  katılmayan Edirne’nin bugüne kadar çözümlenmeyen sorunlarını Meclise taşımada yeterli olmayan temsilci mi seçecek yoksa, yapılan haksızlıklara karşı  masaya yumruğunu vurup sorunların çözümü için direten bölge tarım ürünlerinin  geçerli fiyat üzerinden alınması ve toprak Mahsulleri Ofisinin işlevini yerine getirmesi  konusunda kararlı tavır sergileyen halkın her sorununda  yanında bulunan, haftanın yarı gününü Edirne halkı ile birlikte geçiren sorunlarını Ankara’ya  taşıyan bölgeye yatırımların arttırılması için gece gündüz çalışan milletvekili adaylarına mı onay verecek. Bu görevi parti üyelerimizin Pazar günü yapılacak ön seçimde en iyi şekilde değerlendireceklerine inanıyorum. Parti üyelerimiz hiç bir etkiye kapılmadan kendilerini temsil edecek milletvekili adayını seçmede en doğru kararı vereceğine inanıyorum” dedi.

MUSTAFA BEZBAŞ (1)

 11 total views,  2 views today

Next Post

İnağ, “seftesiz dükkân kapatanlar var”

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Başkanı Emin İnağ bu yıl iki kez yaşanan sel felaketi sonrası işyerleri sular altında kalan esnafların bugün için siftah yapmadan işyerlerini kapattıklarını belirtti. İnağ, CHP Edirne Milletvekili aday adayı Suat Polat’ın ziyareti sırasında esnafların sorunlarını dile getirdi.   Bu arada sel baskınından zarar gören esnafların yaralarının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp