“Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” Programı Radyo Su’da

admin

Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan, “Edirne İl Ticaret Müdürü ve aynı zamanda Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut Altun ve roportör Canan Atasoy’un katılımı ile 28 Haziran 2018 Perşembe günü saat 16:30 da CANLI olarak gerçekleşecek olan, “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programında,

“Tüketicinin korunması; toplumun sosyal ve ekonomik açıdan kalkınmasını, üretimde kalite artışını ve ticari hayatta etik bilincinin yerleşmesini doğurur. Tüketicilerin bilinçlenmesini sağlamayı görev edinen Edirne Ticaret İl Müdürlüğü “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programıyla kitlelere ulaşarak hem üretici/satıcılarda sorumluluk bilincinin oluşmasına hem de eğitimli, bilinçli tüketicilerin sayısının artmasına katkıda bulunmaktadır.

Bu bağlamda, Edirne Tüketici Hakem Heyetine son zamanlarda gelen şikayetlerden ve tüketici mağduriyetlerinden biri olan devre mülk, dönem mülk, paylı mülkiyet, hisseli gayrimenkul satışı ve benzeri isimler altında yapılan ve tapu tesciline konu edilen satışlara ilişkin sözleşme konuları hakkında; 28.06.2018 Perşembe günü saat 16:30 da, İl Ticaret Müdürü ve aynı zamanda Edirne Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Mahmut ALTUN ile Edirne Tüketici Hakem Heyeti Raportörü Canan ATASOY tarafından, dinleyici kitlesi en yüksek yerel radyolardan olan Radyo Su 92.2 frekansında canlı program yapılacaktır.”

Biz basın olarak; Satıcı, sağlayıcı ve tüketicilerimizi bilgilendirmek suretiyle görevimizi yaparken emeği geçenlere, programa destek olanlara kamuoyu adına teşekkür ederiz.

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

Tredaş, Seçim İçin Özel Önlemler Aldı

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 24 Haziran seçimlerinde, işletme sorumluluğunu yürüttüğü Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli kent merkezleri ile bu illerde bulunan köylerde, elektrik kesintisi yönünden herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için özel önlemler aldı. Trakya’da elektriği kaliteli, sürekli ve yeterli verme sorumluluğu ile çalışmalarını aralıksız sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp