Bimeks Sonunda Avrupa Sınırına Dayandı

admin

Elektronik eşya, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Bimeks, Türkiye genelindeki 66’ıncı mağazasını Türkiye’nin Avrupa’daki sınır kapısı olan Edirne’de, büyük bir ilgiyle açtı. Açılışın sabah erken saatlerde olmasına rağmen Edirneliler, Bimeks’ten alışveriş yapabilmek için adeta sıraya girdi.
Kasım ayı ile birlikte mağaza açılışlarına hız veren Bimeks, 66’ıncı mağazasını Edirne’de açtı. Kipa Alışveriş Merkezi’nde Edirnelilere hizmet edecek olan Bimeks’te televizyondan fotoğraf makinesine, telefondan bilgisayara, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar birçok teknolojik ürünü bulmak mümkün.
Cuma sabahı saat 09.00’da yapılan açılışa, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun yanı sıra Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ile Franchise İş Ortakları Rüstem Yazıcı ve Fatih Bayraktar’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, birçok ürün alarak mağazadan ayrıldı.
Edirne’deki mağazanın da açılmasıyla birlikte 41 ilde 66’ıncı mağazasına ulaşan Bimeks, özellikle düşük fiyatlarıyla adından söz ettiriyor. 2012 sonu itibari ile 70 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Bimeks, bünyesinde barındırdığı dünyaca ünlü markaları, Edirnelilerin beğenisine sunacak.

 324 total views,  2 views today

Next Post

Gece Yarısı Eşiyle Tartıştı, Sabah Ölüsü Bulundu

Edirne’de dün gece yarısı eşiyle tartıştıktan sonra evi terk eden 36 yaşındaki Ü.G, sabah saatlerinde Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü’ne ait ekili bir alanda ölü olarak bulundu.      4 yaşında bir kız babası olan Ü.G’nin babasına ait ruhsatsız av tüfeğiyle intihar ettiği öğrenildi. Edirne Tarım Açık Cezaevi’nde elektrik teknikeri olarak çalışan Ü.G, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp