Binanızın Yalıtımı “İZOLUX” yapılmışsa sorun Yok Demektir.

admin

Yapı yalıtımında son nokta olan İZOLUX, tek uygulamada sıcaktan, soğuktan,sesten, sudan, yangından, yalıtım sağlar. İzolux Trakya Distribütörü Sevindik Can ALMADIK, gazetemize yaptığı açıklamada; “ Edirne’de vatandaşlarımızın binalarının doğru yalıtımı için İZOLUX’ü tercih ediyor. Bu da bizi mutlu ediyor. İZOLUX, a1 Sınıf yanmazlığa sahiptir. Her tür yapının iç ve dış cephesinde uygulanmak için, doğal ( organik ) granül mineraller ile insana ve çevreye zararsız polimer katkıların karışımından oluşan ileri teknoloji ile geliştirilmiş; çok hafif , ses ve ısı full izolasyon yapı harcıdır.

Tek seferde ısıdan, sesten, sudan, yangından yalıtım sağlar . %50 – %75’e varan tasarruf sağlar..
DSC_0170

 

Tam yalıtımdan kazanacağınız gelir ekonominize uzun yıllar ciddi katkı sağlar. Yalıtıma harcadığınız para kısa zamanda size geri döner.

Yönetmeliklere uygun yapılacak ısı yalıtımı, ısınma veya serinleme amacıyla yaptığımız harcamalardan ortalama %50 – %75 tasarruf ederek yazın serin kalmaya kışın daha iyi ısınmaya imkan sağlar.
DSC_0158

 

İnşaat aşamasında ısı yalıtımı yapılmış bir binada; düşük kapasiteli kazan, klima, küçük radyatör ve tesisat kullanılacağı için yatırım ve işletme maliyeti de azalacaktır. Isı yalıtımı için yapacağınız harcamalar, sağlanan enerji tasarrufu ile 2 – 5 yıl içinde kendini geri öder. Ancak ısı yalıtım sıvası , ısı yalıtım şapı inşaat aşamasında uygulandığında ilave yalıtım masrafı getirmemektedir. Edirnelilere bizi tercih ettikleri için ayrıca teşekkür ederiz.” Dedi.

 252 total views,  2 views today

Next Post

GÜRKAN "HAYVAN İTHALATI DEVAM EDİYOR MU?”

Parti İl Merkezinde Bir basın toplantısı düzenleyen CHP Milletvekili Recep Gürkan, Başbakan’ın hayvan İthalatı yok demesine karşın İthalatın devam ettiğini belirterek: “ bu konuda kim yalan söylüyor” dedi İl merkezinde düzenlenen basın toplantısına CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt ,kadın kolları başkanı ile partililer katıldı. Gürkan konuşmasında Yeni eğitim ve öğretim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp