BİNEVLER SEMTİNDE BACAYA DİKKAT!

admin

IMG_1274Edirne Merkez Fatih Mahallesi sınırları içinde bulunan Binevler semtinde bulunan kalorifer merkezindeki baca çevresinden kopan beton parçaları çevreye tehlike saçıyor. Dış sıvaları iyece dökülen kalorifer bacası çevresinden bulunan işyerlerine her gün binlerce insan gidip geliyor.

Bacanın dış bölümünden kopan beton parçaları  çevreden geçen vatandaşlar açısından  her an hayati tehlike oluşturduğunu belirten çevre sakinleri, bundan korunmak için  baca çevresine yapılan tel örgülerin  güvenlik açısından yeterli olamayacağını söylediler.

BACANIN ONARILMASI GEREKİR

Bacanın onarımının bir an önce yapılması yıkılmaya yüz tutan bölümlerinin temizlenmesi gerektiğini belirterek; “Baca çevresinde yapılan koruyucu tel örgülerin  üzeri bacadan düşen  beton parçaları ile dolu.

Bu beton parçalarının daha büyük olanlarının tel örgü üzerine veya dışına düşmesi buradan geçen vatandaşlarımız açısından hayati  tehlike oluşturuyor. Yetkililerin bacada gerekli onarımı yapmalarını, halkın endişelerinin son bulmasını bekliyoruz” uyarısında bulundular.

 139 total views,  2 views today

Next Post

SAROS KÖRFEZİ, GÜNEY KIYILARI ARATMIYOR

– BAYRAM TATİLİNİ SAHİLLERDE GEÇİRMEK İSTEYEN BİNLERCE KİŞİ, SAROS KÖRFEZİNE AKIN ETTİ  – SAROS KÖRFEZİNDEKİ YOĞUNLUK NEDENİYLE OTELLER VE PANSİYONLAR DOLUNCA, BİR ÇOK KİŞİ ÇADIRLARDA VE ARAÇLARINDA BAYRAM TATİLİNİ GEÇİRDİ Ramazan Bayramı tatilini geçirmek üzere Saros Körfezi’ne kıyısı bul   unan yerlere akın eden vatandaşlar, oteller ve pansiyonları doldurdu. Yer bulamayan birçok […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp