Binlerce kişi Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladı.

admin

Meriç’in Küplü Beldesinden Sercan Fidan Kuzey Irak’tan Hakkari Şemdinli’ye düzenlenen hain saldırı sonucu  Şehit Oldu.  Kuzey Irak’tan Hakkari Şemdinli’ye düzenlenen saldırıda Meriç Küplü Beldesinden Sercan Fidan Şehit Oldu.   1 yılı aşkın süredir sözleşmeli olarak görev yapan şehidimiz Sercan Fidan’ın Trakya Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olduğu ve evlilik hazırlıkları yaptığı belirtildi.  Şehidimiz, Küplü Beldesinde düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı cenaze töreni ile toprağa verildi.

 

 

 

 

 

 

 

2 bin nüfuslu Küplü Beldesinde şehidimizin cenazesine 10 bin kişi katıldı.

Edirne ve çevre ilçelerden otobüslerle yaklaşık olarak 10 bin kişinin katıldığı cenaze törenine, Edirne Vali Vekili Engin Durmaz, Ak Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan ve Okan Gaytancıloğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 657. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin, İlçe Belediye Başkanları, STK Temsilcileri şehidimizi son yolculuğuna uğurlayanlar arasında yer aldı.  Şehidin Annesi ve Babası’nın ayakta durmakta zorluk çektiği cenaze töreninde teröre lanet sloganları atıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından omuzlara alınan Şehit Sercan Fidan, Belde mezarlığında toprağa verildi. 2 bin nüfuslu olan Küplü Beldesinde, yaklaşık olarak 10 bin kişi dev Türk bayrağını açarak, tekbirler ve sloganlarla şehidimizi belde mezarlığa defnetti.

 175 total views,  2 views today

Next Post

Gaytancıoğlu, “Üzüm” Mitingine gidiyor.

Edirne için durmadan çalışan CHP Edirne Milletvekili ve CHP Genel Başkan Baş Danışmanı Gaytancıoğlu Türkiye çiftçisinin sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışmaya devam ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun milletvekilleri arasından takdir ettiği ve Başdanışmanlık görevine getirdiği Gaytancıoğlu, zor günler yaşayan “ÜZÜM” üreticilerine CHP iktidarında nasıl bir üzüm politika izleneceğini anlatmak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp