Bir aşk; bir başkan

admin

“Bir şehir, Bir aşk, Bir Başkan” sloganıyla 14 Şubat’ta gönüllere taht kuran Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Eşi Esra Gürkan ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Saraçlar Caddesi’nde dans etti. “Hatırla Sevgili” isimli şarkı ile dans ederek, birbirlerine karşı hissettikleri sevgiyi bir kez daha gözler önüne seren  Başkan Gürkan ve Eşi Esra Gürkan’ın bu mutlu anlarına Edirneliler de tanıklık etti, cep telefonlarıyla görüntüleyerek anı ölümsüzleştirdi.

Edirne Belediyesi her yıl olduğu gibi yılda 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Saraçlar Caddesi’nde çeşitli etkinlikler düzenleyerek; Edirnelilerin sevgili dolu günlerine ortak oldu. Edirne Belediye Başkan Recep Gürkan, Saraçlar Caddesi’nde düzenlenen Sevgililer Günü etkinliklerine Eşi Esra Gürkan ile katıldı.

Edirne Belediyesi Kent Orkestrası ve Edirne Belediye Bandosu ekibinin Saraçlar Caddesi’nde gün boyu aşk şarkıları seslendirdiği etkinliklere Başkan Gürkan’ın  Eşi Esra Gürkan ile birlikte dans etmesi damga vurdu. Hatırla Sevgili isimli şarkı ile dans eden ve birbirlerine karşı hissettikleri sevgiyi bir kez daha gözler önüne seren Başkan Gürkan ve Eşi Esra Gürkan’ın bu romantik anlarına Edirneliler de tanıklık etti, cep telefonlarıyla görüntüleyerek anı ölümsüzleştirdi.

Başkan Gürkan ve Eşi Esra Gürkan, üzerinde ‘Sevdamız Edirne’ yazan kalp şeklindeki panoya kırmızı boya ile el izlerini bastı. Başkan Gürkan daha sonra el izlerinin altına kendisinin ve eşinin ismini yazdı. Gürkan, eşiyle birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü Küresi’nde hatıra fotoğrafı çektirmek için vatandaşlarla birlikte sıraya girdi. Gürkan, Eşi Esra Gürkan ile birlikte kürede fotoğraf çektirdi.

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Edirne Halkı’na Sevgililer Günü’ne özel çeşitli hediyeler takdim edildi.

 92 total views,  2 views today

Next Post

Erol Dübek; “Bu seçimde hepsini sandığa gömeceğim”

CHP’nin Edirne tarihinde yaşadığı en büyük ve coşkulu Aday tanıtım törenlerinden birine tanıklık eden üyeler, salonda yaşanan birlik, beraberlik ve kardeşliğin en belirgin fotoğrafını ölümsüzleştirdi. Aday tanıtım toplantısında konuşan Meriç İlçesinin Efsane Başkanı, Meriç Belediye Başkan Adayı Erol Dübek; “1968 senesinden bu yana bu partinin bütün kademelerinde onurla, şerefle görev […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp