“Bir Dilek Tut Edirne…”

admin

Rys Hotel, Edirne’de “yapılmayanı yapmak ve düşünülmeyeni düşünmek” dedi ve kapılarını 12.12.2012 tarihinde açtığı günden bugüne bölgede prestij noktası olma yönünde önemli başarılara imza atmış bir kuruluş haline geldi.

rys

Bünyesinde beş farklı alt işletmeyi barındıran RYS, pastahane hizmeti ile Merdane, spor severlerin beğenisi haline gelen ve şehrin tek manzaralı spor ve spa merkezi olan LiveLife, lezzet düşkünleri için otelin en üst katında yer alan dünya mutfağına sahip Vargo Roof Restaurant & Bar, uzun dönem konaklama hizmeti sunan eşyalı SuiteHome rezidans daireler ve nitelikli otel hizmetleriyle Edirne’nin çekim merkezi olma yönünde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sadece iş ve seyahat edenlere yönelik değil, aynı zamanda keyif ve eğlence noktasında da isminden sıkça bahsedilen kuruluş şimdi de bölgesinde bir ilki daha gerçekleştirerek nitelikli bir kutlamayı Edirne halkına sunuyor.

“Bir dilek tut…” çıkış sloganıyla başlatılan yılbaşı özel gecesinin kutlama detaylarını sır gibi saklayan otel yöneticilerinden gecenin bin bir gece masallarını andıran nitelikli bir dekorasyon, ünlü bir sanatçı, tiyatral şovlar ve daha birçok özel sürprizlerle çok daha keyifli olacağını öğrendik. Kişi başı 200 TL’den başlayacak olan fiyatlar masaların konumuna ve niteliklerine göre değişiklik gösterecek. Edirne’de kaçırılmayacak ve heyecan dolu bir gece için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin acele etmesi gerekir.

Ayrıca sosyal medyayı kullanan kullanıcılar #birdilektutedirne hashtagi ile dileğini, yeni yıl tebriklerini ve düşüncelerini paylaşabilirler. Belli mi olur belki de bu mesaj dileğinizi okuyan bir kurum tarafından gerçekleştirilmek için izleniyor olabilir.

 

 27 total views,  2 views today

Next Post

“Yaşam AVM” YAŞAM’a Savaşı Veriyor

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com   Trakya Üniversitesi’nin bir önceki dönemin rektörü Prof. Dr. Enver Duran tarafından yapılmasına karar verilen ve geçtiğimiz Ağustos ayında hizmete açılan “Trakya Üniversitesi yaşam merkezi AVM”de faaliyet gösteren 40’a yakın esnaf, ücretli otopark uygulaması nedeniyle zor günler geçiriyor. Edirne’nin modern […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp