Bircan: “AKP çöküş döneminde”

admin

Bircan AKP çöküş döneminde (3)

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Erdin Bircan Keşan’da yayın yapan gazeteleri ziyaret ederek, “7 Haziran’da gerileme dönemine geçen AKP, artık çöküş döneminde” dedi.

CHP Milletvekili Erdin Bircan Uzunköprü’de İlçe Başkanı İnanç Sülüş ve milletvekili adayı Gürkan Güneser’in seçim çalışmalarına destek verdi.

Bircan AKP çöküş döneminde (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzunköprü’den Keşan’a geçen Bircan, Atatürkçü Düşünce Derneği Keşan Şubesini ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. “Cumhuriyet’imizin ve Partimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, ilkelerini, devrimlerini yok etmeye çalışanlara asla izin vermeyeceğiz” diyen Bircan, Atatürkçü düşünceyi yayma konusunda yaptıkları çalışmalardan dolayı ADD yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Bircan AKP çöküş döneminde (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bircan Keşan’da yayın yapan Volkan Gazetesi, Gündem Saros, Önder, Medya Keşan ve Halkın Sesi Gazetelerini ziyaret etti.

Gazete ziyaretlerinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdin Bircan, “7 Haziran’da gerileme dönemine geçen AKP, artık çöküş döneminde. AKP’nin çöküşü milletimizin kurtuluşu olacaktır.” diye konuştu. “Gezdiğimiz her yerde büyük ilgi ile karşılanıyoruz. Emeklerimiz, çiftçilerimiz, işçilerimiz, gençlerimiz, esnaflarımız dört gözle CHP iktidarını bekliyor” diyen Erdin Bircan, Edirne’de 3-0 olacağına halkın da inandığını ifade etti.

Bircan AKP çöküş döneminde (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Akşam yoğun yağış altında İspat Cami Mahallesine giden Erdin Bircan, önceki dönem Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve CHP örgütü kahve ve esnaf ziyaretleri yaptı.

Vatandaşlarla bir araya gelen Erdin Bircan, “Bizim ne kadar doğru bir seçim beyannamesi ortaya koyduğumuzu AKP dahil diğer partiler kanıtladı. Bizim 7 Haziran Yaşanacak Bir Türkiye Programımızdaki yapacaklarımızı önce MHP sonra HDP şimdi de AKP taklit ediyor. Taklitler aslını yüceltir” dedi.

Bircan AKP çöküş döneminde (2)

 186 total views,  5 views today

Next Post

Meriç Belediyeler Birliği’nin olağan toplantısı gerçekleştirildi

Avrupa Konseyi Sözleşmesine dayanarak bu sözleşmeye taraf olan devletlerin yerel yönetimleriyle ve Edirne İl sınırları dahilindeki Belediyeler arasında işbirliği yapmak amacıyla kurulan Meriç Belediyeler Birliği’nin olağan toplantısı gerçekleştirildi. 8 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, 2016 yılının bütçeleri karara bağlandı.                 Meriç Belediyeler Birliği’nin olağan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp