BİRCAN; “Çeşme’de kaybolan gençten henuz haber alamadık”

admin

BİRCAN; “Çeşme’de kaybolan gençten henuz haber alamadık”

 

 

 

 

CHP Edirne Milletvekili Erdin BİRCAN İzmir’in Çeşme İlçesi’nde, 7 Temmuz 2016 Perşembe günü suda kaybolan Edirneli Çınar Gürses ve arkadaşı Serdar Yalçın ile ilgili yaptığı açıklamada “hayırlı haber almayı umuyoruz.  Çeşme’de denizde üzerinde uyudukları dubanın halatının kopup denize sürüklenmesiyle kaybolan Edirneli Çınar Gürses ve arkadaşı Serdar Yalçın’ın kaybolduğu günden itibaren sahil güvenlik ve diğer yetkililerle temas halinde yapılan çalışmaları izliyoruz. 5’inci günde de bir haber alamadık. Açık denizden Yunan kara sularına geçmiş olma ihtimali nedeniyle yaptığımız görüşmeler çerçevesinde Yunan birimlerine de bilgi verilerek onların da arama yapması sağlandı.

İki gencimizin bulunması için ulusal ve uluslararası basının devreye girmesini, halkımızın da duyarlı olmasını bekliyorum. Biz yetkililerle sürekli olarak irtibat halinde olmaya devam ediyoruz. Tüm çalışmaları takip ediyoruz. En kısa sürede iki gencimizden de hayırlı haberler almayı umuyoruz. Dedi.

 

 

 79 total views,  2 views today

Next Post

Kapıkule Gümrük Kapısı’nda rekor giriş

        Kapıkule Gümrük Kapısı’ndan Türkiye’ye gelen yolcu sayısında rekor düzeye ulaşıldı. Edirne Valisi Günay Özdemir, Kapıkule’den geçiş yapan yolcu sayısının artmasına rağmen bekleme süresinin ise düştüğünü söyledi. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaşayan ve yaz tatillerini geçirmek üzere Türkiye’ye gelen gurbetçiler Kapıkule Sınır Kapısı’nda yoğunluğa neden oldu.     […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp