Bircan hazırlıkları yerlerinde inceledi

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 3 Kasım’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Edirne ve ilçeleri ziyareti öncesi Keşan, Uzunköprü, Havsa ve Süloğlu İlçe ve Belediye Başkanları ile görüşerek, hazırlıkları yerinde inceledi.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan ve Okan Gaytancıoğlu 3 Kasım 2017 Cuma Günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Edirne’de ziyaret edeceği ilçelerin CHP ilçe başkanlarını ve belediye başkanlarını gezerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bircan ve beraberindeki heyet CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcine’yi ve Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı, CHP Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş’ü ve Belediye Başkanı Enis İşbilen’i, CHP Havsa İlçe Başkanı Hasan Özel’i ve Belediye BaşkanıOğuz Tekin’i,CHP Süloğlu İlçe Başkanı Önder Cin‘i ve Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran‘ı ziyaret ederek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Kasım ziyaret programını görüştü.

“Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti öncesi yapılan hazırlıkları ilçe ve belediye başkanlarımızla birlikte değerlendiriyoruz. Ziyaret hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz” diyen Bircan, Kılıçdaroğlu’nun belediyelerin temel atma ve açılış törenlerini de yapacağı bilgisini verdi.

Bircan “Milletvekili arkadaşım Okan Gaytancıoğlu ile birlikte ziyaret ettik. 3 Kasımda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bölgemize yapacağı ziyaret öncesi yapılan hazırlıklar hakkında bilgi aldık.” Dedi.

 145 total views,  2 views today

Next Post

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Kasım’da Edirne’de

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 3 Kasım Cuma Günü açılışlar için Edirne’ye geliyor. CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı CHP Genel Başkanının 3 Kasımda Edirne’de olacağını İl Başkanlık Binasını ve CHP’li belediyelerinin hizmetlerinin açılış ve temel atma törenlerini yapacağını söyleyerek yaptığı açıklamada “ genel başkanımız 3 Kasımda Edirne’ye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp