Bircan: işsizliği tarihe gömeceğiz

admin

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan CHP iktidarında en önemli projelerinin işsizlik olduğunun altını çizerek, “Katma değeri yüksek, teknolojik üretim merkezleri kurarak işsizliği tarihe gömeceğiz. 24 Haziran’da Edirne’de 4-0, Türkiye’de CHP’yi iktidar ve Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

CHP Edirne Milletvekili ve Adayı Erdin Bircan Dünya Çevre Gününde Edirne Belediyesince yaptırılan Edirne İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi temel atma törenine katılarak, önemli açıklamalarda bulundu.

Bircan tesisin önemine dikkat çekerek, “Dünya çevre gününde böyle bir açılış çok anlamlı ama insana değer vermeyen bir dönemde yaşıyoruz,  insan değer verilmeyen bir dönemde çevreye nasıl değer verilir? Ergene kirliliği devam ederken, taş ocakları kullanılırken biz dünya çevre günü kutluyoruz. Bu kutlama değildir bence, kutlama olmaması gerekiyor. Ben başkanımızı kutluyorum, sosyal demokrat belediyeciliği bu. Edirnemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 Erdin Bircan akşam programında Meriç İlçesi Küplü Beldesinde millet ile buluştu. Küplü’de esnafı ve kahveleri gezerek Küplülülerle bir araya gelen Bircan, “Halkımızın en büyük ihtiyacı 1 huzur 2 geçim. İşsizlik yüzünden halkımız çok zor durumda. CHP iktidarında, Sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında katma değeri yüksek, teknolojik üretim merkezleri kurarak işsizliği tarihe gömeceğiz” diye konuştu.

“Huzur için, millet için geliyoruz. Desteğinizle 24 Haziran’da Edirne’de 4-0, Türkiye’de CHP’yi iktidar ve Sayın Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” diyen Bircan’a Küplülüler tam destek sözü verdi.

 

 61 total views,  2 views today

Next Post

Ali Demirkıran; çiftçide olmayınca, esnafta da olmuyor

Yoğun ziyaretler, yazılı basın, sosyal medya ve ‘e-miting’lerle halkımızın her kesimine ulaşan Saadet Partisi, toplumda ilgi ile izleniyor. Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Saadet Partisi Edirne Milletvekili adayları Ali Demirkıran ve Mansur İriş, önceki gün Havsa ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Dükkan dükkan dolaştıkları esnafın zor durumda olduğunu gördüklerini kaydeden Demirkıran, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp