Bircan Süloğlu’nda

admin

13055425_1002310773180148_4950467935215412295_n

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Süloğlu’nda Parti örgütünü ve vatandaşları ziyaret etti.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan Süloğlu İlçesinde Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ve İlçe Başkanı Önder Cin ile birlikte İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi. Ülke gündemi ile Hakkari,Van,Bitlis izlenimlerini aktaran Bircan, partililerin gündem ve güneydoğu ziyareti ile ilgili sorularını yanıtladı.

“Ülkemizin her noktasındaki vatandaşımız öncelikle barış istiyor, huzur istiyor, kardeşçe yaşamak istiyor. Ziyaret ettiğim 3 ilde de yurttaşlar Edirne’ye çok selam iletin dediler. Biz de sizin gibi yaşamak istiyoruz dediler” diyen Bircan, şehitlerin ve bölge insanının sorunlarının son bulması için CHP iktidarını işaret etti. Bölgedeki sorunların çözülmesi için CHP’nin yapıcı, barışçıl ve uzlaşmacı politikalarına ihtiyaç olduğunu ortaya koyan Erdin Bircan, “AKP demek kan, gözyaşı ve zulüm demektir. Güneydoğu’da olanları görüyoruz. Bir taraftan her gün şehit haberleri ile yüreğimiz parçalanıyor, diğer taraftan terörle ilgisi olmayan masum yöre insanları evlerinden, barklarından koparılıyor, hatta öldürülüyor” dedi.

13055497_1002310803180145_3134386449940016690_n

 

 

 

 

 

 

Parti toplantısı sonrasında pazarı ziyaret eden Bircan’a Belediye Başkanı Ormankıran ve İlçe Başkanı Cin de eşlik etti. Vatandaşların dertlerini dinleyen Bircan, güncel olayları ve gündemi de değerlendirdi. CHP iktidarında vatandaşların tüm dertlerinin çözüleceği sözünü veren Bircan, “Pazarda konuştuğum herkes istedikleri kadar alışveriş yapamamaktan, pazarcılar da satış yapamamaktan şikayetçi. Vatandaşımızda para olacak ki istediğini alsın, pazarcı da kazansın” dedi.

 104 total views,  2 views today

Next Post

PEKCANLI; “Laikliği kaldırmak demokrasiyi yok etmektir

  CHP İl merkezinde bir basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Türkiye Büyük millit Meclisi Başkanı  Mehmet Kahraman’ın  laiklik konusundaki açıklamalarını yanıtladı. Buradaki toplantıya CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan  Belediye Başkan  Yardımcısı Selçuk Çakır tüketiciler Derneği Başkanı  Murat Kocabaş, İl Genel  ve Belediye Meclis üyeleri   İl yöneticileri merkez İlçe […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp