Bircan’ın Misafileri Enez’e hayran Kaldı..

admin

Bircan’ın Misafileri Enez’e hayran Kaldı..

Yaz-Kış bölgede olan ve bölgenin tüm sorunlarını parti ayırımı yapmaksızın Ankara’da Meclis gündemine taşıyan İlimizin sevilen milletvekili CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Genel merkezden gelen misafirlerini Enezde ağırladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu’nun özel kalem müdüresi Şükran Kütükçü, Meclis İdare Amiri Çorum Milletvekili Tufan Köse, Yüksek disiplin kurulu başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan gibi değerli misafirleri Enez’de misafir eden Bircan, misfirlerine Enez’in tarihi, kültürel ve turistik yerlerini gezdirdi.

Enez’e hayran kalan misafirler, Trakya’nın ülkemizde ve Dünya genelinde ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade ederek bu güzelliklerin korunması gerektiğini ifade ettiler. Halkın büyük ilgisini çeken heyet gördükleri misafirperverlikten dolayı Enez halkına teşekkür etti.

Heyet daha sonra  Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz’ü  Genel Başkanın Özel Kalem Müdüresi Şükran Kütükcü , Meclis İdare Amiri Çorum Milletvekili Tufan Köse ve Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Artvin Milletvekili  Uğur Bayraktutan İl Genel Meclis üyesi Şenol Kılıç, Belediye Meclis üyeleri​ Özkan Günenç ve Esin Savaş ile birlikte ziyaret edip ilçe ile ilgili çeşitli bilgiler aldı.

Geçtiğimiz hafta Edirne’ye gelen heyet Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret edip Edirne’de önemli yerleri ziyaret etmişler ve bu ziyaretten duyulan memnuniyeti ifade etmişlerdi. Gazetemize açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Genel Başkanımızın Özel Kalemi Şükran Kütükcü , Meclis İdare Amiri Çorum Milletvekili arkadaşım Tufan Köse ve Yüksek Disiplin Kurulu Başkanım Artvin Milletvekili arkadaşım Uğur Bayraktutan’ı misafir ettik. Kendilerine Edirne’mizin güzel insanları adına çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 271 total views,  5 views today

Next Post

“Sınıf Öğretmeni bu kursla hangi eksiği kapayacak”

Türk Eğitim-Sen Edirne Şube Başkanı Hakan Yıldız yaptığı yazılı açıklamada, “Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından bu yıl başlatılacak olan İYEP (ilkokullarda Destekleme ve Yetiştirme Programı) programı pilot il olarak Edirne de seçilmiş. Bu programdan anladığımız kadarıyla Ortaöğretim de MEB tarafından uygulanan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının İlkokullarda da uygulanmaya başlayacak olmasıdır. İlkokullar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp