BİŞDER Yürütme Kurulu Margi Otel’i Ziyaret Etti.

admin

margiBİŞDER Yürütme Kurulu Margi Otel’i Ziyaret Etti.

 

Balkan İş DÜnyası Dayanışma Derneği BİŞDER yönetim Kurulu Üyeleri Edirne İş Dünasının Önemli kuruluşlarından olan Günaydın ailesinin Şehrimize kazandırdığı Turizm messesesi MARGİ Otel’e hayırlı olsun ziyaetinde bulundu. BİŞDER’in genişletilmiş yönetim kurulu toplantısının da yapıldığı program sonunda Otel yetkilileri iş adamlarına oteli tanıttılar.

 

BİŞDER Yürütme Kurulu

 

Balkan İş DÜnyası Dayanıma Derneği BİŞDER, 2013 yılında yapılacak faaliyetlerini görüşmek üzere gerçekleştirdiği yürütme kurulu toplantısı Margi Otelde gerçekleşti. BİŞDER Yönetim kurulu üyeleri, yedek yönetim kurulu üyeleri BİŞDER Genç Girişimciler yönetim kurulu ile birlikte Mimar-Mühendis Komitesi, Tarımkomitesi ve İnşaat komiteleri başkanlarının da hazır buluduğu toplantıda Güney afrika,Botswana, Almanyave Hollanda ile Makedonya’ya yapılacak geziler ile birlikte, Mercedes fabrikasına yapılacak teknik gezi detaylarıyla ele alındı.

 

MARGİ Otele Teşekkür

 

Kadın Girişmciler Komisyonu kurulması yönünde de çalışmaların başlatılması kararı alınan toplantının ardından Margi Otel yetkilileri oteli tanıttı. Satış soumlusu Kadir Bey ve otel personeli tarafından gruplar halinde otelin standart ve suit odaları roof barı restaurantı ile beraber mevcut 5 toplantı salonu ile birlikte spa merkezi  yüzme havuzu hamanı ile bir bütün komplels katılımcılara tek tek anlatıldı. Otel tanıtımının ardından dernek Yönetim kurulu Başkanı  sayın İbrahim İplikçioğlu “Şehrimize böyle bir müessese yıllardır lazımdı. Herkes eksikliğinden bahsediyor fakat kimse elini taşın altına koymuyordu. bu noktada Günaydın ailesinin böyle bir oteli şehrimize kazandırmasından dolayı çok memnun ve mutluyum. Otelin yerli bir marka ile açılmasının da Edirne için hayırlı olduğunu düşünüyorum. Bu vesile ile otel personeline göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, Günaydın ailesini Edirne Turizmine katılarından dolayı tebrik ederim. İnşallah bu ve benzeri yatırımlar ayakta kalarak şehrimzie öenmli bir turizm potansiyeli açmış olurlar.” dedi.

 

 143 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ, "Erakman İllegal İş yapıyor"

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi son günlerde şehirler arası ulaşımda yaşanan sıkıntılar nedeniyle bir basın toplantısı düzenleyerek “İllegal yolcu taşımamalığına asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.   Sedefçi yaptığı açıklamada;  “Otogar için tam 7 kez ihale yaptık. Ömer Erakman bir kez dahi belediyemize yer için başvuruda bulunmadı. Resmi bir başvuru talebi olmadı. Otogar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp