BİŞDER’den Kızılay’a ziyaret

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Balkan İş Dünyası Dayanışma Derneği BİŞDER Yönetim Kurulu üyeleri, Edirne Kızılay Şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

bişder-kıızlay-ziyaret-edirne

BİŞDER Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim İplikçioğlu, beraberindeki heyetle beraber Edirne Kızılay Şube Başkanı Kadir Çakay ve yönetimini Kızılay haftası dolayısıyla ziyaret etti.

bişder-kıızlay-ziyaret-edirne (1)

Kadir Çakay ve yönetimi tarafından karşılanan heyete Kızılay’ın bu dönemde yaptığı faaliyetler ve çalışmalarla ilgili bir sunum yapıldı. Kızılay Edirne Şubesi tarafından organize edilen sünnet şöleninde BİŞDER’in sponsorluğuna da değinen Çakay, “BİŞDER’in sünnet şölenine göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ederiz. Yalnız olmadığımızı bilmemiz, milletimizin bize sahip çıkması çalışma gayretimizi artırıyor.” dedi.

bişder-kıızlay-ziyaret-edirne (2)

BİŞDER Yönetim Kurulu Başkanı İplikçioğlu, “Milletimizin genlerinde olan mazluma yardım etme, zayıfı koruma duygusunun bir yansımasıdır Kızılay. Bu anlamda en masum ve en temiz olması gereken yer de orasıdır. Milletimiz, yaptığı hayırların doğru yerlere ulaştığına inanırsa bu yardımları katlayarak devam ettirir. Bu anlamda hem yeni yönetiminizi hem de Kızılay haftanızı tebrik ederim. dedi.

bişder-kıızlay-ziyaret-edirne (3)

 

 

 

 37 total views,  2 views today

Next Post

Beykentli Minikler Atatürk’ün Odasında

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com 10 Kasım Atatürk ü Anma haftası etkinlikleri kapsamında Beykent Anaokulu öğrencileri Atatürk ün Edirne’ye geldiğinde kaldığı odayı ziyaret ettiler. Edirne Belediye Binası Atatürk odasında bulunan eski telefon, soba, yatak, tablo miniklerin ilgisini çekti. Odada bulunan bardaklar, kaşıklar ve çatallar özellikleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp