”Bizi makamda bulamayanlar halkın içine baksın”

admin

Uzunköprü Belediye başkanlığı basın ve halkla ilişkiler tarafından yapılan açıklamaya göre”Belediye Başkanımız Av. Enis  İşbilen  genel seçimlerin ardından çalışmalarına durmadan devam ediyor.

Aynı gün içerisinde bir çok yerde olmayı başaran ve dur durak bilmeyen, İşbilen hem Uzunköprü’nün yerel bazlı sorunlarının çözümü hem de ulusal bazlı çözümler için yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyor. İlk olarak Etv tv ‘ye konuk olan İşbilen, Uzunköprü Belediyesi’nin  Avrupa Birliği Projesi olan ” geleceğimiz için temiz bir çevre”  isimli projenin tanıtımı için kamera karşısına geçti.  Projenin içeriğini ve şu ana kadar gelinilen noktayı anlatan İşbilen ergene kirliliğinin üzerinde önemle durdu. Edirne’den, Uzunköprü Demirtaş Mah. geçen Belediye Başkanımız  burada yaklaşık 4 saat kaldı.

''Bizi makamda bulamayanlar halkın içine baksın'' (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

AHMET ELMAS’ ın cenazesine katıldıktan  sonra Akif amcayı ziyaret eden Belediye Başkanımız daha sonra  Demirtaş Mah. Sakinleri ile sohbet ederek , yapılan parke taş çalışmaları hakkında bilgi aldı. Demirtaş Mahallesinde bulunan ara yolların , mezarlık yolunun parke taşa dönüştürülmesi ve eksik kalan bazı sokaklarında en kısa zamanda parke taş yapılacağı ve Demirtaş Mah. ana yolunun da arnavut kaldırımı şeklinde döşeneceğinin müjdesini verdi. İşbilen ayrıca Demirtaş Mahallesi’nde bulunan Uzunköprü Tren istasyonu hakkında da yapılan görüşmeleri tek tek hangi aşamada olduğunun ve Uzunköprü – Pithion arası demir yolunun tekrar açılması için Yunanistan tarafındaki görüşmeleri de Mahalle sakinlerine  aktardı.

BAŞKAN DUR DURAK BİLMİYOR

İşbilen, “ Demirtaş Mah. Karağaç gibi yapmak istiyoruz. Arnavut kaldırımları döşeme işlemleri bittikten sonra burada bulunan kahvelerde dönüşüm yapılması için elimizden geleni yapacağız. hep beraber bir kahvaltı organizasyonu yapıp burasının canlanmasını ve hafta sonları  için cazip bir bölge olması için çabalayacağız. Çalışmalarımız Tren istasyonunun açılması yönünde olduğundan dolayı burasını bir an önce hareketlendirmeliyiz” dedi.

Belediye Başkanımız Demirtaş Mah. bulunan eksiklikleri ve mahallelinin isteklerini not alarak en kısa sürede bunlarında yapılacağının ve bir sonraki sefer mahalle toplantısında Birim müdürlerinin de bulunacağını sözünü verdi.

''Bizi makamda bulamayanlar halkın içine baksın'' (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Demirtaş Mahalle muhtarı ve Mahalleliler  ‘bu ziyaretten dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizi hiç yalnız bırakmadınız. Ne zaman isteğimi olsa bizi hiç kırmadan süratli bir şekilde eksiklerimiz hep tamamladınız. Yapmış olduğunuz ara sokaklardaki parke taşlar ,tren istasyonunun tekrar açılması canlanması ve burasının eskisi gibi hareketli bir yer olması için göstermiş olduğunuz emeklerden ve en önemlisi diğer belediye başkanları gibi bizi unutmayıp hep yanımızda olduğunuz için size çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

 

 

 

 20 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’te mezuniyet coşkusu

Uluslararası programlarla iş birliği yaparak dünya eğitim ailesinin bir parçası olmayı hedefleyen ve bunu uygulayan Edirne Beykent Okulları, 8 ve 12. sınıf öğrencilerinin mezuniyet törenini Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Salonu’nda düzenlendi.                 Mezun olacak öğrencilerin takdimiyle başlayan mezuniyet töreninde, Saygı Duruşu ve İstiklal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp