Bölgenin en büyük AVM’si açılış için gün sayıyor…

admin

“Ay tanrıçası” anlamına gelen ve 22 bin 500 metrekarelik alanda faaliyet gösterecek olan Bendis AVM’de, 56 mağaza, 43 marka, çocuk eğlence merkezinden, sinema salonlarına,fastfood, cefe ve restaurantlar, yapı marketten kozmetiğe, kadın ve erkek giyimden ev tekstiline kadar Dünya’nın önde gelen  Markaları yer alacak.

bendis-avm-istekler-kesan (5)

 

 

 

 

 

İstekler Group Alışveriş Merkezleri  A.Ş.’nin iki kardeş ortağından Aydın İSTEK,  bölgenin en büyük Yaşam ve Alışveriş merkezi olan Bendis AVM’nin  açılışının 1 Temmuz 2016’da olacağını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti;  2014 yılının son çeyreğinde inşaatına başladığımız Bendis AVM’yi Keşan ve Trakya halkının hizmetine sunmak için çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.  Sinema’dan Fastfood, cafe ve restaurantlara, yapı marketten kozmetiğe, kadın ve erkek giyimden ev tekstiline kadar zengin bir marka karması ile halkımıza hizmet vereceğiz.

bendis-avm-istekler-kesan (9)

 

 

 

 

 

Lokasyon olarak Enez ayrımında, hem İzmir yoluna hem de Saroz körfezi’ne cepheli ayrıca şehir merkezine yürüme mesafesinde olması sebebi ile avantajlı bir konumda bulunmaktadır. İstanbul – Çanakkale arasındaki 350 km lik yol boyunca bu hat üzerinde bulunan bu kadar donanımlı tek alışveriş merkezi olma özelliğine sahip BENDİS AVM başta Keşan olmak üzere İpsala, Enez, Erikli, Malkara,Gelibolu, Uzunköprü, Şarköy’ü kapsayan toplam yerleşik nüfusu 315 bini bulan bir kitleye hitap etmektedir. Yine Büyük şehirlerden  Saroz körfezi’ne gelen yerli turist ve yazlıkçılarımız da Bendis Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden faydalanacak.  Hepinizin bildiği gibi Keşan  ve civar ilçelerimizde maalesef sinema salonu yok. İnşallah Bendis AVM ile Sinema salonu yürüme mesafesinde olacak. Yine sene sonuna kadar yaklaşık olarak 1500 metrekarelik bir spa ve spor merkezini kazandıracağız. Bu projeler tamamlandığında 350 kişiye iş istihdamı sağlayarak bölgemize hareketlilik ve renk katacağız.

 

bendis-avm-istekler-kesan (8)

 

 

 

 

 

 

Teşekkür ve Açılışa Davet

Bölgenin en çok dinlenen radyo istasyonu olan YILDIZ FM’i de Kısa bir süre önce bünyesine katan İstekler Group Alışveriş Merkezleri  A.Ş.’nin iki kardeş ortağından Aydın İSTEK  Ajans Gazetesine yaptığı açıklamada; Bendis AVM’nin ilk gününden bugüne bizim yanımızda olan; AK Parti Milletvekili Rafet SEZEN’e, CHP Edirne Milletvekilimiz Sayın Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan’a, Keşan Kaymakamımız Nuri Özder’e, Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan’a, Keşan Belediye Meclis Üyelerine, Kiralama ve yönetim danışmanımız Onur Kıratlılar’a, Proje mimarımız İlker Gören’e, Tüm il, ilçe siyasi parti başkanlarına, Sivil Toplum örgütlerine, Keşan ve Trakya halkına ayrıca bizimle işbirliği içerisinde bulunan tüm perakendeci iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.  01 Temmuz 2016 tarihinde Tüm Trakya’yı Bendis AVM’ye bekliyoruz.

bendis-avm-istekler-kesan (6)

 

 

 

 

 

 

Firma  1971 yılında İstek Ticaret olarak Recep İstek tarafından Keşan’da kurulmuştur. Recep İstek iş hayatına 1971 yılında İnşaat Malzemeleri Satıcılığı ve Nakliyecilik alanında faaliyetine başlamıştır. 25 yıl bu firmayı işlettikten sonra 1996,yılında Harun-Aydın İstek kardeşler tarafından İstekler İnşaat Hafriyat Madencilik San. Tic. Ltd. Şti. unvanı adı altında şirket kurarak, İnşaat Malzemeleri Satıcılığı konusunda ürün yelpazesini oldukça bendis-avm-istekler-kesan (3)

 

 

genişletmiştir. 1998 yılında kum-çakıl üretim tesisleri kurulmuş olup bölgede bulunan inşaat sektörüne ve beton santrallerine hizmet vermeye başlamıştır. 1999 yılında hafriyat üzerine alt yapısını kurmuş olup Bekolader, excavator,kamyon ve ağır taşımacılık sektöründe önde gelen bir firma olmuştur.2001 yılında şirketimize kardeş şirket olarak Akaryakıt Turizm ve Otelcilik San. Tic. Ltd. Şti. kurularak akaryakıt ve otelcilik sektörüne de geçilmiştir. 2003’te 2.kardeş şirket Aytuğ Hafriyat Kum Ocağı İşletmeleri San. Tic. Ltd. Şti. devir alınmıştır. 2008 yılında Keşan – Malkara ve Saroz Körfezinde yap-sat konut inşaatları yapan firmamız kısa sürede halkın beğenisini kazanıp konut sektöründe tercih edilen marka haline gelmiştir.Kurucularımız ve firmamız her geçen gün büyüyen ve gelişen porföyü ile İnşaat Malzemeleri, kum çakıl, hafriyat, nakliyat ticareti yapmaktadır. Diğer kuruluşumuz İstekler Akaryakıt Turizm ve Otelcilik San. Tic. Ltd. Şti. ise müşterilerimize ağırlıklı olarak Akaryakıt satışı ve Otelcilik hizmeti sunmaktadır. Günümüzde ise tüm bu şirketler grup şirket haline gelmiş olup, İstekler Group Alışveriz Mezkezleri A.Ş. olarak 1 yıl süren araştırma ve fizibilite çalışmalarımız sonunda 2014 yılı son çeyreği itibari ile Bendis AVM’nin inşaatına başladık. 1Temmuz 2016  itibari ile de Keşan ve Trakya halkının hizmetine sunacağız.

bendis-avm-istekler-kesan (4)

 

 

 437 total views,  2 views today

Next Post

Dünya Çiftçiler Günü kutlandı

14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü ile ilgili ilk tören,  çiftçiler ve temsilcilerinin Atatürk Anıtı önünde toplanmasıyla başladı. Buradaki Törene Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu,  Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, Meclis Başkanı Erdal Akgün, Ticaret Odası Meclis Başkanı Fedai Canım, Damızlık Sığır yetiştiricileri Birlik Başkanı Tuncay Aytın ,MHP Edirne İl Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp