Bölgenin gururu “ERASTA AVM”

admin

Erasta Edirne AVM, Yerel Basınla Kahvaltı Organizasyonunda Buluştu

Eroğlu Yapı’nın,2017 yılının Nisan ayında alışverişmerkezi zincirlerinin üçüncü halkası olarak hayata geçirdiğiErasta Edirne AVM, 16 Temmuz Salı günü, Edirne’nin önde gelen basın mensuplarını özel bir kahvaltı etkinliğinde ağırladı. Buluşmada AVM yöneticileri ile bir araya gelen gazeteciler, Erasta Edirne hakkında detaylı bilgi aldı. 

125 seçkin markanın yanı sıra süpermarket,eğlence merkezi ve sinemanın yer aldığı Erasta Edirne AVM,aylık ortalama 900 bin ziyaretçiyi ağırlayarak, şehrin ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Şehrin nabzını tutan basın mensuplarıyla bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getiren AVM Müdürü Cihangir Özdemir, “Yıl içerisinde 500 binin üzerinde yabancı turist ağırlayan Erasta Edirne, yalnızca bir eğlence ve yaşam merkezi olmaktan öte aynı zamanda bir değer ve kültür merkezi konumundadır. Bu değeri yine siz yerel basın mensuplarımız aracılığıyla Edirnelilerle buluşturuyor, gelecekte de buluşturmaya devam etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Gerek sosyal çalışmalar, gerekse kültürel projelerle bir yandan Edirne’nin geleneksel değerlerini yaşatırken, bir yandan da düzenlenen etkinliklerle yediden yetmişe tüm Edirne halkına kapılarını açtıklarını belirten Özdemir,basın mensuplarına “değerli işbirliklerimizin devamını diliyoruz.” dedi.

 1,621 total views,  2 views today

Next Post

Gazilere Milli Mücadele Madalyaları Tevcih Edildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kapsamında İlimizde İkamet Eden Gazilerimize Milli Mücadele Madalyaları Tevcih Edildi    15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Edirne Valiliğimiz tarafından Saraçlar caddesi, Atatürk heykeli önünde düzenlenen “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programında İlimiz Merkezinde ikamet etmekte olan Gazilerimize Milli Mücadele Madalyaları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp