Borsa Seçimi Yılan Hikayesine Döndü

admin

EDİRNE BORSA SEÇİMLERİ NE ZAMAN YAPILACAĞI BELİRSİZ

Edirne ilçelerinin tamamında Ticaret Borsasının Genel Kurulları tamamlandı. Borsaların yeni yönetimleri belirlendi. Edirne Ticaret Borsası seçimleri ise geçen sonbaharda yapılması gerektiği halde bugüne kadar geciktirildi. Seçimin ne zaman yapılacağı bugüne kadar belli olmadı.  Borsa Seçimlerinde oy verecek delegeler seçimlerin geciktirilmesine bir anlam veremediklerini, şu andaki Edirne Ticaret Borsası yönetiminin seçimi kazanmak için suni gündem yaratma peşinde olduğunu, bunun için üyelere olmayacak vaatlerde bulunduklarını belirttiler. Borsaya üye olup oy kullanacaklar için yönetimce yüksek miktarda banka teminat mektubu talebinde bulunulduğunu söylediler.

TRAKYA’DA EDİRNE DIŞINDA SEÇİMLER TAMAM

Delegeler “ Trakya illeri arasında Edirne dışında Ticaret Borsası seçimlerinin tamamı sonuçlandı. Sadece Edirne’de  seçim tarihi belirsiz.

Bu gecikmenin altında ne var. Diğer iller seçim yapıyor da bizde neden böyle gecikme oluyor. Borsa yönetimi bu gecikmenin nedenini açıklamalıdır. Seçimi geciktirerek bir yere varmaları, başarı kazanmaları mümkün değil.

Borsa Seçimlerini geciktirerek, delegelerin tepkisini kazanıyorlar. Bunun kendilerine hatırlatmak istiyoruz” diyen delegeler;

Edirne ilçelerinden, Uzunköprü ilçesinde 4 Mayıs tarihinde genel kurul yapıldı,  Egemen Aslan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı oldu.  Keşan Ticaret Borsasında da 3 Mayıs tarihinde seçim gerçekleşti, Yusuf Yörük seçimin galibi oldu. İpsala Ticaret Borsası seçimleri de 3 Mayıs günü yapıldı. İbrahim Girgin yeniden seçimi kazandı.  Diğer taraftan Bu gecikmenin şu an yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Yardımcı  tarafından yeniden seçimi kazanmak için  bir taktik olarak sürekli  geciktirildiği  iddia ediliyor.

Trakya’da Edirne dışında Ticaret Borsası seçimleri yapılmayan yer bulunmuyor.

95c33dfad4

 145 total views,  2 views today

Next Post

Bölgesel Geleneğimiz Kakava

Her yıl bu günler geldiğinde bazı bölgelerimizde hıdrellez özellikle roman vatandaşlarımızın Sarayiçinde kakava adıyla kutladıkları bu yöresel şenlik, doğanın kış uykusundan uyandığını simgeleyen gün olarak biliniyor. Bazı efsanelere göre ise bu gün hıdır ile İlyas’ın buluştuğu gün olarak kabul ediliyor. Bu günün kutlanmasının bölgemiz insanı açısından daha farklı bir önemi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp