Borsa yönetimi çocuk bayramını kutladı

admin

özay öztürk fedai canım

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım  yaptıkları ortak açıklamada 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Borsa yöneticilerinin kutlama mesajı şöyle; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Ulu Önder Atatürk’ün, tüm dünya çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 95.nci yılını milletçe kutlamanın kıvanç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, Türk ve Dünya çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini diliyor ve başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için canını vermiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.”

 

 

 

 134 total views,  2 views today

Next Post

Değirmendereli "bu mutlu günü heyecanla kutluyoruz"

            Edirne millitvekili kemal Değirmendereli  yaptığı açıklamada ;Ulusal kurtuluş savaşımızın ardından,Bağımsızlığımız ve Egemenliğimizin temelini oluşturan, Demokrasimizin beşiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 95nci yılını ilk günkü heyecan ve coşkuyla kutlamaktayız. Çağdaş demokrasinin teminatı olan TBMM, ülkemizin, gençlerimiz ve çocuklarımızın aydınlık geleceğinin yasal alt yapılarını oluşturmayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp