Borsa’da meslek grubu toplantısı

admin

Edirne Ticaret Borsası (ETB) meslek grubu toplantılarının ikincisini “Hububat ve Yağlı Tohumlar Meslek Grubu” ile gerçekleştirdi. Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; hububat ve yağlı tohumların ticaretiyle iştigal eden üyelerle birlikte meclis ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Borsa'da meslek grubu toplantısı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk toplantıda yaptığı konuşmada; “Meslek grubu toplantılarını düzenleme amacımız, üyelerimizin mesleki faaliyetleri kapsamında karşılaştıkları sorunları çözüm önerileriyle birlikte tespit etmek, ilgili mercilerde girişimde bulunarak takipçisi olmaktır. Bu toplantılarda alacağımız geri dönüşlerle hedefimizi en doğru şekilde belirleme gayreti içerisindeyiz. Üyelerimizin faaliyetlerini kolaylaştırmanın yanında, işlerinin gelişimini temin etmek üzere farklı alanlardaki çalışmalarımız ve sorunlara çözüm arayışlarımız aralıksız olarak devam etmektedir.” dedi.

Meclis Başkanı Fedai Canım ise; “Katılımcı ve paylaşımcı, geleceğe yönelik bir bakış açısına sahip, hizmeti esas alan, şeffaf, hesap verebilir, çağdaş bir yönetim biçimini benimsiyoruz. Bu süreçte borsanın hizmetleri kapsamında şikayet, öneri ve talepleri de alarak, hizmet kalitemizi daha da ileriye götürmek arzusundayız. Her türlü fikre açık olduk ve bundan sonra da açık olacağız.” dedi.

Borsa'da meslek grubu toplantısı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Toplantıda; Borsanın çalışma alanı içeresinde gerçekleşen hububat ve yağlı tohumlar ticaretinin genel durumu, geçen hasat sezonu ile önceki yıllarda gerçekleşen satış ve tescil işlemlerine ilişkin istatistikî veriler, meslek mensuplarına sunulan hizmetler, gerçekleştirilen faaliyetler ile projelerin de üyelerle paylaşıldığı toplantı, sektördeki sorunlar ve çözüm önerilerini dile getirildiği oturumun tamamlanmasıyla sona erdi.

 

 

 128 total views,  2 views today

Next Post

ETSO’da iş sağlığı ve güvenliği günü

Edirne AB Bilgi Merkezi tarafından ETSO toplantı salonunda Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü ile ilgili bir program düzenlendi. Türkiye’de yirmi ilde düzenlenen bu toplantıya Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, İlçe Kaymakamları, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, STK Temsilcileri, işveren ve işçiler katıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp