Borsa’dan İftar Yemeği

admin

Edirne Ticaret Borsası (ETB) Geleneği bozmadı,  Borsa yöneticileri  bu  yıl da iftar yemeği düzenledi

Her yıl Ramazan ayında üyelerini ve personelini iftar yemeğinde buluşturan Edirne Ticaret Borsası, bu yıl da aynı geleneğini sürdürdü. Aslanlı Bahçe’de yapılan iftar yemeği   İl Müftü Yardımcısı İbrahim Memiş’in okuduğu Ezanla  başladı. İftar yemeğinde   davetlilere canlı müzik dinletisi yapıldı.

BORSA İFTAR YEMEĞİ (6)

Borsa Başkanı Özay Öztürk’ün ev sahipliğini yaptığı iftar yemeğine Borsa yönetim Kurulu Başkanı, Fedai Canım Meclis üyeleri  Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, İl Müftü Yardımcıları İbrahim Memiş, İsmail Yıldız  Borsa üyeleri ile diğer davetliler katıldı.

RAMAZAN AYI DOSTLUKLARIN PEKİŞTİĞİ AYDIR

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, ” Mübarek Ramazan ayı bizleri yüce Allah’a daha çok yaklaştırmakta,  böylece mutluluk ve huzurumuz artmakta, Bizleri sosyal dayanışma ve yardımlaşmada, daha başarılı kılmaktadır.  Ramazan ayında oruç tutmak,  tutan kişilere olduğu kadar, topluma da çok yönlü mesajlar verir. Toplumda huzur, hoşgörü, sabır ve karşılıklı güvenin tesisini sağlar” dedi. Öztürk “  Türk Milleti olarak en önemli gücümüz yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzdur” diyen Öztürk, “On bir ayın sultanı olan Ramazan ayı birlik, beraberlik ve sorunları paylaşmayı ifade eder. Dostların ve ailelerin bir araya gelmesi,  dostlukların tazelenmesi kırgınlıkların dargınlıkların unutulmasıdır insanları birbirini kucaklamasıdır. İşte biz de bu mübarek günde burada kocaman bir aile sofrasında bir araya geldik. Bizler büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içinde, şehrimizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla kol kola girerek çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Sizlerin desteğini de arkamızda hissetmek bizlere güç vermektedir. Bu duygularla mübarek Ramazan’ı şerifinizi kutluyor, ülkemiz ve milletimiz ve İslam alemi için hayırlara ve affımıza vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, burada yaptığı konuşmasında son günlerde ülke gündeminde olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinerek, ” Bu seçimde milletçe yapabileceğimiz en güzel ve en önemli şey, milletin iradesinin korunması, milletin iradesinin güçlü temsilin sağlanmasıdır” dedi.

BORSA İFTAR YEMEĞİ

Vali Dursun Ali Şahin ise, gelecek Ramazanlarda böyle birlikte olunması dileklerini sunarak. yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle herkese iyi bayramlar  dileğinde bulundu.

BORSA İFTAR YEMEĞİ (2)BORSA İFTAR YEMEĞİ (5)

BORSA İFTAR YEMEĞİ (3) BORSA İFTAR YEMEĞİ (4)

 

 

 

 182 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti iftar yemeği düzenledi

AK Parti’nin ilk İftar yemeği Abdurrahman Mahallesinde bir caddede yapıldı. İftar yemeğine Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu. AK parti İl Başkanı Rafet Sezen, yönetim kurulu ilçe, gençlik ve kadın kolları üyeleri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.  İftar yemeğinde kısa süre kalan Müzzinoğlu kendisine yakınlık gösteren çocuklarla ilgilendi ve vatandaşların taleplerini dinledi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp