BORSA YÖNETİMİ TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ

admin

 


 Edirne Ticaret Borsası yönetimi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyarete   Edirne Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Başkan Yardımcısı Ferudun Çatalçekiç, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca hazır bulundu.

DSC001

 

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkırkurt’un  şahsında tüm Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyerek şunları kaydetti  “Amacımız aynı şehirde faaliyet gösterdiğimiz ve paydaşlarımız olan kamu ve sivil toplum kuruluşları ile daha yakın ve sıcak ilişkiler içerisinde etkili çalışmalar yapmaktır. Birlikte ve uyum içerisinde çalışmanın başarıyı getireceğinden eminim. Bu iş ve güç birliğinden şehrimiz ve insanımızın kazançlı çıkacağına inancımız tamdır.” dedi.
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaptığı konuşmada; “Şehrimizde bulunan tüm kamu ve sivil toplum kuruluşlarının kol kola olduğu özlenen tabloyu gerçekleştirerek, birlik ve beraberlik içerisinde Edirne için başarılı işlere imza atacağız.” dedi.

 

 

 

 

 172 total views,  2 views today

Next Post

İNAĞ”ESNAFLARIMIZ KIRKPINAR’I İYİ DEĞERLENDİRMELİ”

Edirne Esnaf ve sanatkarları Odası Başkanı  Emin İnağ, Kırkpınar geldiğinde her Edirneli gibi  kendisinin de heyecan duyduğunu, Kırkpınarın  Edirne açısından  farklı bir yeri olduğunu,bunun çok işi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Bu yıl 652’ncisi yapılacak Kırkpınar etkinlikleri süresince Edirneli esnaf arkadaşlarına çok önemli görevler düştüğünü, yurt içi ve yurt dışından gelecek turistlere […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp