BORSA’YA YENİ ÜRÜN AYÇİÇEĞİ VE SÜPÜRGE TELİ GELDİ

admin

 

 edirne-ticaret-borsası3 edirne-ticaret-borsası1 images

 Edirne Ticaret Borsasınca yapılan açıklamaya göre “ 2013–2014 hasat sezonunun ilk ürünleri olan yeni mahsul Ayçiçek ve Süpürge Teli satışa arz edilmek üzere Borsamıza getirildi.

 

Abalar Köyü’nden Fatma ESER’in getirdiği 800 kg. yeni mahsul ayçiçeği, Üyemiz Demircan Güb.ve Tar.Ürün.Tic.Ltd.Şti. yetkilisi Ahmet DEMİRCAN tarafından 1,200 TL/Kg sembolik fiyat üzerinden satın alındı.

 

Elçili Köyü’nden Emin ASLAN’ın getirdiği 273 kg. Süpürge Teli, Üyemiz Çatalçekiç Süpürgecilik İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. yetkilisi Ferudun ÇATALÇEKİÇ tarafından 3,300 TL/Kg sembolik fiyat üzerinden satın alındı.

 

Üreticiler Fatma ESER ve Emin ASLAN, Borsada ürününe verilen fiyat ile verim ve kaliteden memnun olduğunu, henüz biçilmeyen ayçiçeği ve süpürge tellerinin durumlarının da çok iyi olduğunu belirttiler.

 

Üyelerimiz, Çatalçekiç Süpürgecilik İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. yetkilisi Borsamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferudun ÇATALÇEKİÇ ve Demircan Güb.ve Tar.Ürün.Tic.Ltd.Şti. yetkilisi Ahmet DEMİRCAN; Süpürge Teli ve Ayçiçeğini getiren üreticilerimiz Emin ASLAN ve Fatma ESER’i kutlayarak bereketli bir yıl diledi.

 

Yeni hasat sezonunun tüm Üreticilerimize ve Üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz”

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

Merhum Bülent Alamut adına İftar Yemeği

Edirne Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Edirne Belediyesi tarafından Selimiye meydanında açılan Ramazan çadırında geçtiğimiz Pazar günü ALAMUT Pazarlama Ve Petrol A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Levent ALAMUT ve ailesi  RAHMETLİ Babası Bülent ALAMUT’un anısına  iftar yemeği verdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar yemeğine ilgi büyük oldu.  Alamut ailesi ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp