BOYALIK yeniden aday

admin

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık yaptığı açıklamada, ilçe kongresinin 16 Eylül 2017 Cumartesi günü düzenleneceğini bildirdi. Aynı zamanda Boyalık, tekrar aday olacağını da açıkladı. AK Parti’de kongre sürecinin başladığını hatırlatarak sözlerine başlayan Boyalık, şunları söyledi: “Keşan’daki 6. Olağan Kongremiz, 16 Eylül 2017 Cumartesi günü Keşan Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. AK Parti’yi temsil edecek en iyi kadronun belirlenmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Yönetim kadrosunda yenilikler olacaktır. 2019 yılında yapılacak genel ve yerel seçimler ile cumhurbaşkanlığı seçimlerine, Keşan’da en iyi şekilde girmesi için mücadele edeceğiz.”

KEŞAN’IN HİZMETE VE İYİ BİR ÇEHREYE İHTİYACI VAR

AK Parti olarak, seçimlerde iddialı olduklarının altını çizen Hüseyin Boyalık, sözlerine şöyle devam etti: “2019 yılı seçimlerine iddialı şekilde hazırlanıyoruz. Bundan ötürü de yapılacak kongre bizim için son derece önemlidir. Kadroları yenilemek ve biraz ilerlemek amacıyla, kongre bizim için bir fırsattır. Bunu da en iyi şekilde değerlendireceğiz. Keşan’ın hizmete ve iyi bir çehreye ihtiyacı var. Keşan’ın çehresini değiştirecek ve seçimi kazandıracak kadroyu oluşturuyoruz. Hedef, 2019 ve bu kutlu yürüyüşe bütün arkadaşlarımızı, partililerimizi, Keşan halkını davet ediyoruz. 16 Eylül’de yapılacak olan kongremize herkesi davet ediyoruz.”

BİZ GÖREVDEN KAÇMAYIZ

            “Kongrede değişim olacağından bahsettiniz. Genel bir değişim mi olacak? Ayrıca, kongrede yeniden aday mısınız?” şeklindeki soruya cevap veren Boyalık, sözlerini şöyle tamamladı: “Kongrede elbette ki bir değişim olacak ancak kemik kadro aynı olacak. Partimin bana verdiği görevi bugüne kadar layıkıyla yaptığımı düşünüyorum. Gerek İl Genel Meclisi Üyeliği gerekse İlçe Başkanlığı görevimi yerine getirmeye çalışıyorum. Allah izin verirse partimin bana verdiği görevi sürdüreceğim. Aksi söylenmediği takdirde biz görevden kaçmayız. AK Parti’de görev istenmez, görev verilir. Bize bu görev verildi ve bunu en iyi şekilde yapıyoruz. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Ben de bu kongrede adayım.”

 

 135 total views,  2 views today

Next Post

ÖZSOY, Radyo’su da Edirne Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı

92.2 Radyo Su’da yayınlanan “Edirne Belediyesi’nin Kültürel ve Sosyal Etkinliklerini Tanıyalım” programının konuğu olan Edirne Belediye Başkan Danışmanı Adem Özsoy, Edirne Belediyesi’nin çalışmaları ve etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Bayramlaşma töreni Edirne’de Selimiye Camii’nde kılınan Bayram namazı çıkında protokol ile birlikte vatandaşlar bayramlaştı. Bu sene Şehit aileleri derneğine Kurban bağışı konusunda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp