Bozkurt görevini Ahmet Efe’ye devretti

admin

CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt koltuğuna Ahmet Efe Çalışkan’ı oturttu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama haftasında CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt Koltuğunu Ahmet Efe Çalışkana bıraktı

İl Başkanlığını babası İbrahim Çalışkanla ziyaret eden Ahmet Efe Çalışkan Atatürkçü bir ailede yetiştiğini söyleyerek” Atatürk’ün partisini merak ettim ve il başkanımıza ziyarete geldim.Başkanım bu gün koltuğunu bana verdi.

Bozkurt görevini Ahmet Efe’ye devretti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Beraber CHP’nin seçim bildirisini inceledik.Çok heyecanlandım.CHP İktidar olacak Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan ve Edirne’den üç milletvekilimizi Ankara’ya göndereceğiz.Tabi ki benim de hedeflerim var ben de Önce partimizin Gençlik Kollarında yer alıp çalışacağım.Sonra İl Başkanı ve Milletvekili olacağım.Belli mi olur belki geleceğin Genel Başkanı olurum. Atatürk’üm bu ülkeyi biz çocuklara emanet etti”

İl Başkanı Oktay Bozkurt’ta “ Bu gün Ahmet Efe bana güzel bir sürpriz yaptı.Partimizi bizi tanımak istemiş.Ben de koltuğumu Ahmet Efe’ye bıraktım. Bu günün çocukları gelecekte bizlerin koltuklarına oturacaklar.Ahmet Efe’de bir gün benim koltuğuma oturacaktır.Bunu hissediyorum”  dedi.

Bozkurt görevini Ahmet Efe’ye devretti (2)

 353 total views,  2 views today

Next Post

Ruhsatı olmayana izin yok

Belediye Meclis toplantısında bazı konuları değerlendireceğini bu arada basın mensuplarının sorularını yanıtlayacağını belirten Belediye Başkanı Recep Gürkan Geçen hafta Tarım İl Müdürlüğü hizmet binasının temelinin atıldığını belirterek: “Bu temel atma töreninde Valimiz Dursun Ali Şahin yaptığı konuşmada bir sözü basın organlarında yer aldı.               […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp