Bozkurt ile CHP daha da Güçlendi

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Milletvekili Recep Gürkan’ın  adayı olan ve onların desteğiyle il başkalığına seçilen  Bozkurt; Partide  birlik, beraberlik ve bütünlüğü sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

CHP’nin çalışkan ve genç isimlerinden biri olan Oktay Bozkurt’un aldığı görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inanılıyor. Oktay Bozkurt, bugüne kadar siyasette ve sivil toplum kuruluşlarında yaptığı çalışmalarla isminden söz ettirdi. Edirne Taksiciler Derneği’nin kurucu başkanlığını da yapan Bozkurt, bu dönemde derneğinin imza attığı sosyal projelerlerde dikkatleri üzerinde toplamıştı.

İl Başkanlığına seçildiği günden bu yana Milletvekili Recep Gürkan ve Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ile ters düşen, Edirne Belediye Meclis üyelerinin aldığı kararlara CHP grubunda şerh koyan İl eski Başkanı Teoman Özdöl’ün yerine seçilen Oktay Bozkurt, CHP’de barış rüzgârları estiriyor.

“Güçlü Bir CHP İçin Gece Gündüz Çalışacağız”

Eski İl Başkanı Özdöl’ün; birçok konuda Belediye Başkanını sürekli eleştirdiğini ve destek olmadığının altını çizen  parti üyeleri;  Özdöl; Belediye Başkanı Aday Adayı olmak için böyle davranmış olabilir.   Edirne’nin bir çok sorunu varken, Özdöl’ün sadece Edirne Belediyesini eleştirmesi ve eleştiri yapan gruplarla birlikte olması, Belediye Meclisi üyelerinin aldığı kararlara muhalefet yapması, Belediyemize sahip çıkmadığının yeni_baskan_oktay_bozkurt_h4537göstergesidir.

 

Yeni İl Başkanımız Oktay Bozkurt ile tüm sorunlar ortadan kalkacak ve İl teşkilatı daha uyumlu çalışacaktır. Edirne Belediyesine ve Milletvekillerine destek olan il teşkilatımızda mutlaka eleştiriler de olacaktır ama hepsi parti içinde kalacak” dediler.

 

 

 

 

 

 

 175 total views,  2 views today

Next Post

TEM EDİRNE - KARAAĞAÇ BAĞLANTI YOLU' TEMELİ ATILDI

– SAĞLIK BAKANI DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU VE ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANI BİNALİ YILDIRIM, ‘TEM EDİRNE-KARAAĞAÇ BAĞLANTI YOLU’ TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, ‘Tem Edirne-Karaağaç Bağlantı Yolu’ temel atma törenine katıldı. Tören öncesi bir konuşma yapan Bakan Müezzinoğlu, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp