Bu akşam Edirne’de demokrasi yürüyüşü yapılacak

admin

Bu akşam Edirne’de demokrasi yürüyüşü yapılacak (1)

 

 

 

 

 

 

Edirne Valisi Günay Özdemir Valilik makamında bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı,MHP İl Başkanı Hakan Özkan, ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt, Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, EDOSOB Başkanı Emin İnağ katıldı.

Bu akşam Edirne’de demokrasi yürüyüşü yapılacak (3)

 

 

 

 

 

 

 

15 Temmuz gecesi çok önemli bir belayı halkın desteği ile tamu kurumlarının sivil toplum kurumlarının desteği sonucu bu hain kalkışmaya direnen devlet millet işbirliği ile atlatıldığını belirterek; “İnşallah bu konuda Edirne halkı toplum örgütleri kamu kurum ve kuruluşları olarak, günlerce sahip çıktığımız demokrasi nöbetine aynı şekilde devem edeceğiz.Bu akşam Edirne’de demokrasi yürüyüşü yapılacak (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle Çarşamba günü saat 21.00’de Mimar Sinan Spor Salonunda toplanarak Belediyemiz  ,kamu kurum ve kuruluşlarımız sivil toplum örgütlerimiz, Edirne halkımız demokrasiye gönül veren herkes daha önceleri yıllardır Edirne halkının topraklarına vatanına milletine sahip çıktığı gibi 15 Temmuzda da sahip çıktı. Yine de sahip çıkacağına inanıyorum. Orada toplantının ardından  Atatürk anıtına birlikte yürüyeceğiz.Bu demokrasi yürüyüşümüzü bu tür sivil toplum örgütleri Edirne halkı ile birlikte devlet, millet işbirliği içinde Atatürk Anıtı önünde bitireceğiz.

Bu akşam Edirne’de demokrasi yürüyüşü yapılacak (4)

 75 total views,  2 views today

Next Post

Aman tahriklere dikkat. !

          15 Temmuz günü yapılan menfur, alçakça darbe gidişimi halkımızın kararlı tutumu ve darbeye karşı durması ile amacına ulaşamadı. Bu saldırıya göğüs geren kimlerdi. Tabii ki en ön saflarda tavrını sergileyen halkımız. Bu halkımızın demokrasiyi özümsediğini göstermiyor mu? Ondan kimsenin kuşkusu olmamalı.. O gece eline Türk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp