“Bu Benim Eserim”de Edirne Fatih Serhat Koleji’nden 3 Proje Bölge Elemelerinde

admin

Edirne Fatih Serhat Koleji 2013–2014 eğitim-öğretim yılında, “IX. İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri-Bu Benim Eserim Proje Çalışması”nda 2 Fen, 1 Matematik projesi Edirne il elemelerini geçti.

fatif-serhat-koleji

Ülkemizin insan yetiştirme kapasitesini güçlendirmek, bunun için ülkemizin ihtiyaç duyduğu bilim insanlarını yetiştirmek, yetenekli çocuklarımıza sahip çıkmak; ülke genelinde bilimsel amaçlı etkinlikleri ilgiyi-katılımı artırarak yaygınlaştırmak ve teşvik etmek, geleceğin bilim insanı olma potansiyeline sahip çocuklarımızı erken yaşlarda keşfedip var olan yeteneklerini geliştirmek, gerekli desteği vererek onlara araştırmacı bir ruh kazandırmak maksadıyla yapılan Bu Benim Eserim Proje çalışmasında Fatih Serhat Koleji 3 proje ile il elemelerini geçerek bölge elemelerine girmeye hak kazandı.


fatif-serhat-kolejikpk

 

 212 total views,  2 views today

Next Post

DOĞRU GİBİ SÖYLENEN YANLIŞLAR

Dünyada ve ülkemizde haber almada İletişim araçları o kadar çok gelişti ki, ülkenin veya dünyanın bir yöresinde meydana gelen olayların haberleri anında dünyanın dört bir yanında duyuluyor. Doğrusu ve yanlışı ile halk bilgi sahibi oluyor. Son günlerde duyduklarımız, siyasetin gündemine oturan haberler iddialar “ bunlar nasıl oluyor” dercesine hafızalarımızı zorluyor. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp