Bu çirkin görüntüler ne zaman son bulacak

admin

Edirne Merkez Fatih Mahallesi Tahsin Şıpka Caddesinde taksi durağı karşısında 16 numaradaki beton yarım kalıp kaderine terk edilen camları kırılarak içi çöplük haline dönüşen mikrop yuvası bina vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Bu çirkin görüntüler ne zaman son bulacak (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin merkezinde en güzel semtinde ve çağdaş insanların yaşadığı bir mahallede bu görüntüleri görmek istemediklerini belirten mahalle sakinleri.

 BÖYLE ÇİRKİNLİK GÖRMEK İSTEMİYORUZ

Bu bina yıllardın bu konumda içine kimin girip çıktığı belirsiz akşamcıların girip çıktığı söyleniyor. İnsanlarımız bu inşaatın çevresinden geçmeye çekiniyor. Bu binanın çirkin görüntüsünde kurtulması gerekir mahallemizde böyle çirkin manzara görmek istemiyoruz” uyarısında bulundular.

Bu çirkin görüntüler ne zaman son bulacak (2)

 173 total views,  2 views today

Next Post

Toplumdaki şiddet olayları gündeme getirildi

Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan ve Edirne Ajans Haber Koordinatörü Fikri AK’ın yönettiği “Finale Doğru “Programında Toplumsal Şiddet olayları gündeme taşındı. Günce Final Dergisi Dershanesi Müdürü Zeki Koçak ve Günce Final Dershanesi Rehberlik Danışmanı Hakan Tuzcu ‘nun katıldığı programda; konu ile ilgili olarak söz alan Rehberlik Uzmanı Hakan Tuzcu şunları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp