Bu Görüntüler Düşman Çatlattı

admin

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Belediye Başkanı Hamdi Sedefçinin samimi görüntüleri, Sedefçinin ‘Altın Kemeri’ oldu. 652. Tarihi Kırkpınar güreşleri nedeniyle Pazar günü saat 13.00 sularında Tem Yolu gişe-lerinde Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve partililerce büyük bir sevgi gösterisiyle karşılanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki partililer Edirne’ye gelerek güreşleri izlemek üzere Kırkpınar alanına hareket etti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırkpınar alanına geldiği sırada, Kırkpınar tribün-lerinde bulunan vatandaşlarca büyük coşku ile karşılandı. Dakikalarca alkışlanan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu güreş sever-lerin adeta ilgi odağı oldu. Kırkpı-nar alanına girişi sırasında vatandaşları selamlayan CHP Genel Başkanı, yanına gelen vatandaşlarla kucaklaştı. Güreşler süresince Bele-diye Başkanı Hamdi Sedefçi, Genel Başkanını yalnız bırakmadı.


IMG_6078
Kılıçdaroğlu ile protokol tribününde yan yana oturan ve samimi bir şekilde sohbet eden Sedefçi’nin bu sohbet sırasında Genel Başkanından övgü dolu sözler alması ve CHP’nin Edirne’de bir kez daha yerel seçimlerde Belediye Başkanı adayı olarak Hamdi Sedefçi’yi göstereceği bizzat Kılıçdaroğlu tarafından söylendiği gazetemiz haber merkezi tarafından öğrenildi.
Kılıçdaroğlu’nun bu kara-rında Sedefçi’nin CHP’ye Edirne’de bir oy patlaması daha yaparak %55’in üzerinde oy kazandıracağı sözünün yer aldığı ifade edildi.

IMG_5682
Güreşlerin sona ermesinin ardından bu yıl 3. Kez Kırkpınar Başpehlivanı olarak sürekli altın kemerin sahibi olan Ali Gürbüz’e altın kemerini takıp başarı dileyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kırkpınar törenlerinin ardından Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin Genel Başkanının onuruna verdiği yemeğe katıldı.
Lalezar Restoranda yapılan dayanışma yemeğine Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Milletvekilleri Recep Gürkan, Kemal Değirmendereli, İl Başkanı Av Teoman Özdöl, Merkez İlçe Başkanı Av.Harika Türkay, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Enez Belediye Başkanı, Ahmet Çayır, parti yöneticileri ile diğer davetliler katıldı.
Kılıçdaroğlu onuruna verilen yemek samimi bir hava içinde sona erdi.

 

 

 225 total views,  2 views today

Next Post

SELİMİYE CAMİİ’NDE İLK TERAVİH

     11 Ayın Sultanı Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Müslümanlar  camilere gelerek ilk teravih namazını kıldılar. Edirne Selimiye Camii’ne gelen kadın ve çocuklar da ilk teravih namazını huşu içinde eda etti. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Müslümanlar  teravih namazını kılmak için Edirne’nin büyük camilerini tercih ettiler. Teravih namazına  kadın ve çocukların […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp