Bu kavşakta Trafik Kazaları eksik olmuyor.

admin

Edirne’nin hızla büyüyen Yeni yerleşim yerlerinden biri olan Şükrüpaşa mahallesi’nde bulunan Abdi ipekçi caddesi ile Bahriye üçok caddesinin kesiştiği kavşakta sık sık maddi hasarlı trafik kazaları meydana geliyor. Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan mahalle sakinleri; Mevlana camii’nden Yeni Devlet Hastanesi’ne doğru devam eden yolun Bahriye Üçok caddesi ile kesiştiği noktada sürekli kazaların meydana geldiğini, Uyarı levhalarının konmasına rağmen sorunun çözülmediğini, Yetkililerin buraya sorunu çözecek önlemler alınmasını talep ettiler.

Yolun üzerine her iki tarafına da “DUR” uyarı yazılarının yazıldığını ifade eden Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı da gazetemize yaptığı açıklamada; O  bölgede trafik kazalarının sık sık yaşandığını, Muhtarlık olarak oraya uyarı levhalarının konmasını ve uyarı çizgilerinin çekilmesini talep ettiklerini ve bunların yapıldığını belirterek sözlerine şöyle devam etti; “Maalesef konan tüm uyarı levhalarına rağmen o bölgede trafik kazaları yaşanmakta. Can ve mal kaybının yaşanmaması için araç sürücülerinin o noktadan çok dikkatli geçmesini rica ediyoruz. Kısa bir süre sonra yol gidiş geliş olarak ortadan bölünecektir.  Ama en önemlisi araç sürücülerinin bu yolda hız yapmamasını rica ediyoruz.” Dedi.

 172 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar Ağası Protokole katılmama kararı aldı

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağalık ihalesinde 1 Milyon 522 TL ile  657. Kırkpınar Ağası olan Ahmet çetin Protokole katılmama kararı aldığını ifade ederek resmi facebook hesabından konuyla ilgili sert açıklamalar yaptı. Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin’in açıklaması şöyle; “Osmanlı Kırkpınar Ağalığı yıllar içerisinde anlamını yitirmeye yüz tutmuş yok edilmeye çalışılmış sadece […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp